CLASSIC CORTEN 100 PRO Upgrade Set Ofyr

Kód: OC-100-TO-PRO-U-SET-FFT OC-100-TO-PRO-U-SET-TW Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
CLASSIC CORTEN 100 PRO Upgrade Set Ofyr
1 245 € / ks 1 037,50 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Nový mobilný podstavec s podvozkom pre jeden z prvých modelov OFYR - gril Classic 100 Corten. Upgrade Set pozostáva z podstavca, ktorý má širšiu, stabilnejšiu základňu, 4 robustné kolieska a praktické držadlo. K podstavcu si v rámci setu môžete zvoliť doplnok z cortenu, s ktorým pri jeho uložení na starý podstavec vytvoríte malé ohnisko alebo štýlový kvetináč, alebo ako druhú možnosť dosku z teakového dreva 50 x 50 cm, s ktorou získate praktický pracovný stolík.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak ste majiteľom OFYR Classic 100 Corten a túžite po vylepšení, tento UPGRADE SET je pre Vás. Starý podstavec premení na praktický kvetináč na bylinky, odkladací priestor na drevo alebo pracovnú dosku z teakového dreva. 

Ohnisko získa nový robustný podvozok s madlom a kolieskami a vďaka tomu si môžete variabilnejšie prispôsobiť priestor na grilovanie a varenie na terase alebo v záhrade. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.