DEWDROP M vonkajšie ohnisko Glowbus

Kód: 45825/BEZ 45825/S P Zvoľte variant
3 995 € / ks 4 554 € / ks od 3 995 € / ks 3 329,17 € bez DPH 3 795 € bez DPH od 3 329,17 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Vonkajšie štýlové ohnisko Glowbus Dewdrop M je ručne vyrobené, funkčné umelecké dielo. Ohnisko bude nadčasovou okrasou Vašej záhrady vďaka svojmu jedinečnému a excentrickému dizajnu a zároveň poslúži ako zdroj tepla pri posedení s priateľmi a rodinou. Cez deň púta pohľady svojím čistým dizajnom a po zotmení sa premení na útulný zdroj svetla. Každý kus je originál z vysokokvalitnej bezúdržbovej ocele Cor-Ten odolávajúcej vysokým teplotám a vplyvom počasia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vonkajšie ohnisko GLOWBUS Dewdrop M so svojími rozmermi a svojou nadčasovosťou upúta pozornosť v každej záhrade alebo terase. Veríme, že posedenie pri ohnisku Dewdrop bude pre Vás chvíľa pohody a pokoja po náročnom dni v práci, kde spomalíte a strávite príjemné chvíle so svojimi blízkymi pri ohni.

vonkajsie_ohnisko_glowbus_dewdrop_m

Ručná výroba v Belgicku

Každý produkt je vyrobený pri použití autentický remeselných zručností a moderných postupov. Výrobky Glowbus hrdo nesú označenie "Ručne vyrobené v Belgicku".

vonkajsie_ohnisko_glowbus-2

Oceľ corten pre mimoriadnu trvanlivosť

Ohniská Glowbus sú vyrobené z najodolnejších a udržateľných materiálov. Je to jediná možnosť, ako garantovať najdlhšiu možnú životnosť. Preto bola za materiál zvolená oceľ CORTEN. Tá zabezpečí v priemere 8-krát dlhšiu životnosť oproti bežnej oceli. Uzatvára materiál zvonku a tak vytvára ochrannú vrstvu medzi oceľou a prírodnými vplyvmi.

Ekologickosť

Firma Glowbus neustále pracuje na optimalizovaní výroby a prepravných procesov s cieľom redukovať svoju ekologickú stopu. S každým nákupom navyše prispieva organizáciám na ochranu prírody.

vonkajsie_ohnisko_glowbus-dewdrop


Vonkajšie ohnisko a jeho umiestnenie:

 • záhrady
 • terasy rodinných a bytových domov
 • letné terasy reštaurácii
 • menšie firemné nádvoria
 • parky - osadenie viacerých kusov

vonkajsie_ohnisko_glowbus


Technické parametre exteriérového ohniska:

 • určený pre všetky druhy počasia
 • teplotný rozsah od -1000 ℃ do 1000 ℃
 • odolný vetru až do 200 km/h
 • nevyžaduje žiadnu údržbu
 • Ideálne pre: 1 až 5 osôb
 • Vhodné pre: terasy alebo malé záhrady
 • Rozmery: 100 x 65 cm
 • Hmotnosť: 150 kg

vonkajsie_ohnisko_glowbus_m-rozmery


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

glowbus-logo

Ľudstvo malo vždy silné spojenie s ohňom a aj v dnešnej modernej dobe oheň naďalej poskytuje momenty sociálneho spájania. Silu a krású ohňa povýšila na umelecké dielo belgická značka Glowbus
Zakladateľom značky Glowbus je Andreas Ketels, ktorý bol od mladosti nadšený pre dizajn, prírodu a oheň. Jeho snom bolo vytvoriť funkčné umelecké dielo, ktoré bude stelesnením jeho vnímania tlejúceho ohňa v spojení s priestorom. 

Výsledkom tvorivého myslenia, remeselnej zručnosti a moderných techník je dizajnové vonkajšie ohnisko Glowbus Dewdrop.To si za 10 rokov na trhu získalo ľudí po celom svete svojou nadčasovosťou, surovou jednoduchosťou a trvácnosťou. 

Spoločnosť Glowbus myslí aj na životné prostredie, neustále pracuje na znížení dopadu na ekológiu a každým ručne vyrobeným a predaným kusom prispievajú na výsadbu nových stromov. 
Rešpekt k prírode sa prejavuje aj vo výbere materiálov pre tieto jedinečné ohniská. Glowbus nemá záujem o vytváranie ohnísk, ktoré zhrdzavejú, rozpadnú sa alebo sa musia každý rok meniť. Andreas vsadil na COR-TEN oceľ, ktorá zaisťuje 8-krát dlhšiu životnosť oproti bežnej oceli. 

Ručne robené exteriérové ohnisko Glowbus púta cez deň svojou jedinečnosťou všetky pohľady a večer sa mení na zdroj útulnej a príjemnej atmosféry v spoločnosti dobrých ľudí - čo je jedným z cieľov firmy - spájať dobrých ľudí a ľudí, čo hladajú v živote pridanú hodnotu so svetom autencikého ohňa.

Dizajnové ohniská GLOWBUS budú pôsobiť v každom priestore monumentálne vďaka trom veľkostiam - od záhrady, cez mestský park až po rozsiahle plochy krajinnej architektúry. 
Pre milovníkov kvality a jednoduchécho nadčasového dizajnu GLOWBUS vyrába aj dizajnové svietniky GROWDROP, ktoré zapadnú do každého interiéru. Na výber sú dve veľkosti a tri odtiene - prírodný COR-TEN, dramatická čierna alebo elegantná sivá oceľ.