EMOTI 2.0 lehátko Higold

Kód: 697752
460 € / ks 383,33 € bez DPH
Do 3 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Štýlové lehátko EMOTI 2.0 v nadčasovom antracitovom prevedení okamžite dodá moderný nádych každej terase. Na prvý pohľad pôsobí strohým moderným štýlom vďaka jednoduchým líniám a masívnej tmavej hliníkovej konštrukcii, ktorú dokonale vyvažuje mäkké prevedenie detailov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderné lehátko EMOTI 2.0 je ako stvorené pre všetky typy terás a záhrad, v čiernom sofistikovanom prevedení z hliníku, tak aby vyhovelo nárokom všetkých užívateľov. Emoti ležadlo skvelo dopĺňa svojim jednoduchým dizajnom akýkoľvek exteriér. Na prvý pohľad sa vyníma strohá masívna tmavá konštrukcia, ktorú dokonale vyvažuje mäkké prevedenie detailov. Váš komfort pri využívaní Emoti lehátka je stávka na istotu. 


Špecifikácia: 

  • Rozmery: 181 x 73,5 x 97 cm
  • Materiál: hliník

Dodatočné parametre

Kategória: Lehátka
Hmotnosť: 31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIGOLD je značka s poslaním.

Dokazuje to aj hlavná myšlienka spoločnosti: Life the excellent life! ( Žite vynikajúci život! ) HIGOLD Excellent Outdoor sa usiluje o vytváranie zdravého a komfortného životného štýlu pre ľudí. Ideológiou značky je poskytovať lepší a elegantejší štýl pre klientov a ponúknuť im dôvod zostávať vonku. Stanťe sa s nami súčasťou HIGOLD príbehu a žite spolu s nami vynikajúci život.