FIRE GUARD RING obruba pre ohniskový gril Ofyr

Kód: OA-FGR-100 OA-FGR-85 Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
FIRE GUARD RING obruba pre ohniskový gril Ofyr
379 € / ks 369 € / ks od 369 € / ks 315,83 € bez DPH 307,50 € bez DPH od 307,50 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Fire Guard ring predstavuje dizajnový kruh ku grilom OFYR, ktorý zabraňuje náhodnému dotyku horúcej varnej dosky OFYRu. Okrem toho tento praktický široký kaučukový kruh slúži aj ako polička pre malý riad a poháre. Montuje sa na platňu len pomocou šiestich oceľových svoriek. Po použití sa však odporúča Fire Guard ring uskladniť v interiéri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnový praktický pomocník pri grilovaní Fire Guard ring zabraňuje náhodnému dotyku horúcej varnej dosky OFYRu. 12,5 cm široký kaučukový kruh slúži aj ako polička pre malý riad. Dostupný pre modely Ofyr 100.

Montuje sa na platňu len pomocou šiestich oceľových svoriek. Po použití sa však odporúča Fire Guard ring uskladniť v interiéri.


fire_guard_ring_obruba_pre_ohniskovy_gril_ofyr_b_28e56269fb485e55

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.