SPECIAL EDITION 16" záhradný gril na drevo Cactus Jack

Kód: 581
ZADARMOZADARMO 2 799 € –25 %
=C1668
2 799 € –25 % 2 099 € / ks 1 749,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia
Záhradný oceľový gril Cactus Jack na drevo "lokomotíva" je vyrábaný s dôrazom na detaily, a tým poskytne svojmu majiteľovi najlepšie výsledky pri varení akéhokoľvek typu potravín. S týmto grilom je potešenie ako varenie, tak i pečenie či údenie na kvalitnom dreve kdekoľvek vo vašej záhrade či na terase. “ Special Edition “ je najobľúbenejším modelom BBQ značky Cactus Jack. Malý, dizajnový a vďaka svojim praktickým vlastnostiam je ideálny na každú terasu a do záhrady. Môžete tu vyskúšať všetky techniky prípravy jedál - varenie, grilovanie, údenie, pečenie ...

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto špeciálne grily, udiarne na drevo sa vyrábajú s dôrazom na detaily, aby zaručili najlepšie výsledky pri varení akéhokoľvek typu potravín. Výber kvalitného materiálu je základom úspechu pri tomto type grilovania. Unikátne varenie, pečenie, údenie na kvalitnom dreve. Teplota bez splodín prechádza cez patentovaný filtračný kameň čím sa príprava jedla stáva najčistejšia a najzdravšia.

“ Special Edition “ je najobľúbenejším modelom BBQ značky Cactus Jack. Malý, dizajnový a vďaka svojim praktickým vlastnostiam je ideálny na každú terasu a do záhrady. Môžete tu vyskúšať všetky techniky prípravy jedál - varenie, grilovanie, údenie, pečenie ... 


Súčasťou grilu je :

  • konštrukcia grilu je z pevného 6 mm oceľového plechu
  • patentovaný filtračný kameň medzi ohniskom a grilovacou časťou
  • masívne pogumované kolieska pre posúvanie grilu
  • dymovod
  • teplomer
  • vedierko, škrabka
  • rošt v časti ohniska pre priame grilovanie
  • držiak pre dvierka ohniska 

PATENTOVANÝ FILTRAČNÝ KAMEŇ

Všetky grily na drevo Cactus Jack sú vybavené unikátnym patentovaným filtračným kameňom. Zbavuje hlavnú varnú časť od nežiadúcich splodín, pachov a taktiež plameňov. Vďaka tomu sa teplo rovnomerne šíri do grilu čím sa dosiahnu lepšie výsledky pri grilovaní.

Dodatočné parametre

Kategória: Grily na drevo a drevené uhlie
Hmotnosť: 140 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

cactus_jack_f9703530f8bd176c

Dokonale pripravené veľké kusy masa so zachovaním svojej šťavnatosti

Americká firma ktorej majitelia jednoducho zbožňujú šťavnatú chuť mäsa. Cactus Jack je originálny, hrubý, oceľový americký gril. Cactus Jack je vyrobený v Európe a ponúka veľa praktických doplnkov pre veľmi špeciálny zážitok z grilovania. Vďaka svojmu jedinečnému grilovaciemu systému si môžete pripraviť svoje obľúbené jedlá pomocou rôznych spôsobov varenia napríklad na našom.

Tieto špeciálne grily, udiarne na drevo sa vyrábajú s dôrazom na detaily, aby zaručili najlepšie výsledky pri pečení veľkých kusov mäsa. Výber kvalitného materiálu je základom úspechu pri tomto type grilovania. Unikátne varenie, pečenie, údenie na kvalitnom dreve. Teplota bez splodín prechádza cez patentovaný filtračný kameň čím sa príprava jedla stáva najčistejšia a najzdravšia.