FOOD BUMPER oceľový mantinel Ofyr

Kód: OA-FB-100 OA-FB-85 Zvoľte variant
47 € / ks 41 € / ks od 41 € / ks 39,17 € bez DPH 34,17 € bez DPH od 34,17 € bez DPH
Skladom Do 7 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
17.7.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Toto potrebuje každý majiteľ grilu OFYR! Zabraňuje skĺznutiu a zkotúľaniu jedla do ohniska, čo tak veľmi nemáme radi. S FOOD BUMPEROM sa to už nestane.

Detailné informácie

Podrobný popis

Keďže grily OFYR majú mierny sklon do stredu a pri zahriatí sa tento sklon ešte trochu zvýši, môžu mať niektoré tučnejšie jedlá tendenciu skĺznuť do stredu grilu do ohňa. Preto bol vyvinutý pomocník - zvýšený oceľový mantinel FOOD BUMPER, ktorý zabráni sklznutiu a znehodnoteniu grilovaných pochúťok, a pritom nebráni pri čistení špachtľou.


20210217-Even-your-finest-food-is-safe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.