HERB GARDEN BENCH lavička a kvetináč na bylinky v jednom Ofyr

Kód: HG-B HG-BB Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
HERB GARDEN BENCH lavička a kvetináč na bylinky v jednom Ofyr
595 € / ks 645 € / ks od 595 € / ks 495,83 € bez DPH 537,50 € bez DPH od 495,83 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia
Lavička na sedenie a kvetináč na bylinky v jednom pre vonkajšie ohnisko OFYR, ktorý dokonale zapadne do každej trendovej záhrady.

Detailné informácie

Podrobný popis

S touto štýlovou lavičkou na sedenie, ktorá plní zároveň aj funkciu kvetináča, prenesiete záhradu bližšie k miestu varenia. Integrovaná drevená doska ponúka pohodlné sedenie a dá sa premiestiť na obe strany kvetináča. Môžete sa na nej pohodlne usadiť a sledovať, ako rastú bylinky a kvety!


herb_garden_bench_lavicka_a_kvetinac_na_bylinky_v_jednom_ofyr_b_988cfc5c210625db

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.