MINiCEN HEPA filter pre krbový vysávač popola

Kód: 507
9,90 € / ks 8,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia
Filter pre vysávač studeného popola MINiCEN Ribitech. Filter je určený na vysávanie studeného popola z krbov, kachli, popolníkov a grilov. „Studený popol“ je popol vychladnutý po dostatocne dlhú dobu, ktorý neobsahuje žiadne žeravé uhlíky. Pred zacatím vysávania popol prehrabte a uistite sa, že ozaj neobsahuje žiadne žeravé uhlíky. Studený popol nevyžaruje žiadne teplo.

Detailné informácie

Podrobný popis

HEPA filter pre vysávač popola MINiCEN Ribitech je určený na vysávanie studeného popola z krbov, kachli, popolníkov a grilov .

Rozmery:

  • Vonkajší priemer- 13,5 cm
  • Vnútorný priemer- 11 cm
  • Výška- 9,8 cm
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače popola
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ribitech_96d855c9236c6114

Najlepší krbový vysávač popola na trhu MINiCEN

V roku 1971 bola spoločnosť Ribimex založená vo Francúzsku. Neskôr v roku 2005 bola Ribimex  založená aj v Taliansku. Vďaka svojim veľkým skúsenostiam a známom mene na francúzskom trhu sa spoločnosť na trhu predstavila uvedením hneď dvoh obchodných značiek: Ribiland a Ribitech. V roku 2007 spoločnosť Ribimex predstavila prvý elektrický čistič / vysávač popola.

V nasledujúcich rokoch vyvinula najvýkonnejší sortiment čističa popola na trhu a stala sa dôležitou značkou v oblasti vysávania. V snahe o neustály vývoj spoločnosť Ribimex rozširovala škálu produktov s cieľom poskytnúť kompletnú ponuku záhradných a domácich potrieb.

 

banner-shop-roku-2024