Dymovod koleno 45

Kód: 40A12018 4022009 Zvoľte variant
62,40 € / ks 43,20 € / ks od 43,20 € / ks 52 € bez DPH 36 € bez DPH od 36 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
17.7.2024 17.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Dymovod koleno 45° so silikónovým tesnením. Koleno je určené pre spojenie medzi spalinovým hrdlom spotrebiča palív a sopúchom a využíva sa najmä pre kotly na pelety, kachle na pelety a krby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oceľové dymovody sú určené na odvod spalín pre kotli na pelety, tuhé palivá, krbové vložky a pece. Všetky časti sú vyrobené z vysoko akostného oceľového plechu s hrúbkou 1,3 mm ošetrené základnou žiaruvzdornou čiernou farbou. Silikónové tesnenie zabezpečuje tesný a pevný spoj dymovodu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

mcz_e927e5eb8b65805b

Inteligentné peletové zariadenia s profesionálnym riešením pre domy, chaty, firmy, budovy.

MCZ je hlavné výrobné odvetvie zo spoločnosti MCZ Group s dôrazom na najnovšie inteligentné technológie, najnáročnejší dizajn a neustálu inováciu technológií. Značka vznikla už v roku 1975 v Taliansku.

Každoročne uvádza novinky tejto exkluzívnej značky na trh, a to na mnohých svetových výstavách, čím sa stáva svetovou jednotkou v kvalite a dizajne výrobkov tomto odvetví.

Hlavným cieľom MCZ je vytvoriť vysoko kvalitné výrobky pre domáce vykurovanie kotlami a kachľami na pelety s veľkým dôrazom na investície do inovatívnych technológií. Produkty MCZ vynikajú vďaka kvalitným materiálom s dlhou životnosťou, jednoduchým automatickým ovládaním, čistou a tichou prevádzkou, vkusným dizajnom a malou spotrebou paliva.