Multifunkčný obojstranný kameň Teppanyaki pre bezdymový gril LotusGrill

Kód: LTG33
99,90 € / ks 83,25 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Multifunkčný grilovací kameň obojstranný na bezdymový gril LotusGrill s nepriľnavým povrchom Lotan, s priemerom 32 cm zaručuje lahodnej chuti aj dlhú životnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príprava vašich obľúbených jedál na multifunkčnom kameni LotusGrill je naozaj jednoduchá, zaručuje dokonalé výsledky, vynikajúcu chuť a dlhú životnosť. Jeho obojstranné využitie splní požiadavky každého. Vďaka nepriľnavému povrchu je údržba mimoriadne jednoduchá a zaberie len niekoľko minút. Priemer grilovacieho kameňa je 29 cm. 


Vlastnosti multifunkčného obojstranného kameňa LotusGrill:

  • Nepriľnavý povrch Lotan
  • Jednoduchá údržba
  • Vrúbkovaná strana na prípravu steakov
  • Hladká strana vhodná na prípravu rýb
  • Možno využiť pri grilovaní sklenenú pokrievku
  • Vhodný pre grily LotusGrill
  • Grilovací kameň Teppanyaki má priemer 29 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdymový gril
Hmotnosť: 2.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

lotusgrill_14e319a0531ff9d8

Grilovanie bez dymu

Spoločnosť LotusGrill bola založená v roku 2010 od renomovanej spoločnosti Lotus. Odvtedy sa vykonáva ako nezávislá spoločnosť okolo neustále rastúcej palety produktov na grilovanie. Prvotná spoločnosť Lotus sa za posledné štyri desaťročia špecializovala na výrobu domácich potrieb, kuchynských potrieb, riadu a grilovacích pomôcok. Od začiatku predaja sa LotusGrill medzitým rozšíril do 25 krajín.

LotusGrill je revolučný bezdymový gril na drevené uhlie. Je vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka jeho unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi, alebo na rybách bez toho aby ste znepríjemňovali život svojmu okoliu .