PLACEMAT Black podložka pre stolový gril Tabl'O Ofyr

Kód: OA-TABLO-PMB
39 € / ks 32,50 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia

S podložkou pre stolový gril Tabl'O bude každý stôl pripravený nielen vizuálne na grilovanie, ale zamedzí aj roztekaniu tuku do okolia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktická podložka OFYR PLACEMAT BLACK z vinylu s elegantným vzorom slúži na ochranu stola pred mastnotou a poslúži na odkladanie grilovacieho náradia a špachtlí. Vytvorte si štýlové stolovanie so stolovým grilom OFYR Tabl'O a užívajte si jedlo bez starosti o zašpinený obrus alebo stôl.

Podložku stačí po použití utrieť vlhkou handričkou. 


placemat_black_podlozka_pre_stolovy_gril_tablo_ofyr_b_0b796660ca3893cc

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Hmotnosť: 0.75 kg
Rozmery:: ø 690 x 3 mm
Hmotnosť:: 750 g
Materiál:: Vinyl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.