Plynový gril 750 Fogher

Kód: 1032527
4 089 € / ks 3 407,50 € bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Moderný plynový gril na terasu či do záhrady je zostavený z vysoko kvalitných materiálov. S Fogher grilom na plyn je príprava jedál jednoduchá vďaka rozumnému rozloženiu nerezového roštu. Tento štýlový gril má dva silné horáky každý o výkone 4 kW, ktoré pripravia jedlo tak ako ho máte radi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minimalistický, moderný ale plne funkčný dizajn plynových grilov FOGHER. Tieto plynové grily na terasu sú ideálne pre začiatočníkov ale aj pre profesionálov. Mnohé patentované systémy týchto grilov umožňujú dokonalú prípravu vašich obľúbených jedál. Plynové grily FOGHER sa vyrábajú z vysoko kvalitných materiálov ktoré sú odolné voči vysokým teplotám. Hliníková konštrukcia v kombinácii nerezovej ocele, inovatívneho kovania a špeciálnych náterov vytvára záhradný gril nie len na obyčajné grilovanie, ale plynový gril aj pre profesionálov


ZAMERANIE NA ZDRAVIE A ZACHOVANIA CHUTI

Inovatívny patentovaný systém FÒGHER, 100% navrhnutý a vyrobený v Taliansku,zabezpečuje úplné odsávanie spaľovacieho plynu z varnej komory. Toto špeciálne riešenie znamená, že jedlo môže byť varené zdravším a skutočnejším spôsobom, pretože nie je kontaminované plynmi.

plynovy_gril_500_fogher_


TEPLOTA POD KONTROLOU POČAS VARENIA

Patentovaný systém spolu so systémom FIRE CORE umožňuje udržiavať teplotu v rámci nastaveného rozsahu tak dlho vo varnej komore, koľko potrebujete. Vďaka tomuto špecifickému dizajnu môže byť zásah kuchára redukovaný na minimum čím sú zaručené vynikajúce výsledky a tým pádom radosť z grilovania.

plynovy_gril_500_fogher


PROFESIONÁLNE 4 KW PLYNOVÉ HORÁKY

Profesionálne horáky, tie ktoré sa používajú vo veľkých kuchyniach, produkujú každý 4 kW a môžu byť nezávisle ovládané pomocou gombíkov na prednej strane. Spojenie s grilovacím roštom Double-V, zabraňuje priamy kontakt s tečúcimi šťavami, čo znižuje potrebu údržby a predlžuje životnosť výrobku.

plynovy_gril_500_fogher_b_e34a5e043202fb73(1)


Pôžitok z pečenia a grilovania spája

Varenie rôznych druhov jedál,či už mastných alebo jemnejších, už nebude problémom s nepriamym varením. Rovnako ako v rúre, zdroj tepla nikdy neprichádza do priameho kontaktu s jedlom, pričom sa pomaly varí pri stálej stredne nízkej teplote, ktorá zabraňuje akémukoľvek spáleniu. Prítomnosť krytu a vlhká atmosféra, ktorú vytvára, zaisťujú vynikajúce výsledky a pokrmy neprekonateľnej jemnosti.

Všetko čo potrebuješ na dokonale pripravené jedlo

Nezáleží na tom, koľko hostí máte alebo koľko miesta potrebujete na grilovanie: lineárna konštrukcia plynového grilu vám poskytne každý centimeter, ktorý potrebujete. Ak namiesto toho uprednostňujete nepriame varenie, nie je problém: špeciálne kolmé usporiadanie horákov k mriežkam uľahčuje riadenie a predná temperovaná zóna udržuje jedlo horúce bez toho, aby zmenilo chuť alebo vôňu.

Potešenie z údených surovín a nepriame varenie

Varenie a údenie s naozaj profesionálnymi výsledkami, nie je problém ani s plynovým grilom.Použite špeciálnu sadu na údenie. Nepriame varenie pri nízkych teplotách sa dosahuje najviac tým, že sa umiestnia štiepky či pelety na údenie do zásobníku, aby sa do každej potraviny vložili nové kombinácie chutí a vôní, ktorým nie je možné odolať.

>>> Navrhnite si vysnívanú vonkajšiu kuchyňu v ONLINE PLÁNOVAČI KUCHÝŇ FOGHER <<<

plynovy_gril_500_fogher_b_3a61665668ec7732


Obsah balenia:

  • elektrické zapaľovanie
  • 3 x 4 kW silný plynový horák
  • nerezový rošt z nehrdzavejúcej ocele
  • vysoký kryt s teplomerom
  • regulácia teploty

Dodatočné parametre

Kategória: Plynové grily
Hmotnosť: 40 kg
rozmer varnej plochy :: 75 x 40 cm
rozmer plynového grilu (VxŠxH):: 80,6 x 50,6 x 71,1 cm
hmotnosť :: 40 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fògher's Logo

FÒGHER je značka, ktorá sa zrodila z našej jedinej túžby.Vytvárať predmety, ktoré dokážu nadchnúť tých, ktorí ich používajú, nielen vzhľadom, ale aj profesionálnou kvalitou výsledkov, ktoré je možné dosiahnuť. Za týmito produktmi stojí spoločnosť Deimos, ktorá sa špecializuje na prácu s kovom.