Poklop pre bezdymový gril LotusGrill

Kód: LTG11 LTG12 Zvoľte variant
79,90 € / ks 89,90 € / ks od 79,90 € / ks 66,58 € bez DPH 74,92 € bez DPH od 66,58 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia
Poklop na LotusGrill s teplomerom pre dlhšie udržanie stabilnej teploty. Poklop je vhodný pre grilovanie pri nízkych teplotách a pripravovanie pokrmov, ktoré vyžadujú pomalšiu prípravu, ako napríklad vysoké steaky alebo morčacie mäso.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálny poklop pre LotusGrill s teplomerom, vstavaným do rukoväte.

Vďaka systému spätného prúdenia vzduchu na grile perfektne sedí a umožňuje dokonalú kontrolu, reguláciu a udržiavanie grilovacie teploty. Môžete tak grilovať pri nízkych teplotách a pripravovať pokrmy, ktoré vyžadujú pomalšiu prípravu,ako napríklad vysoké steaky alebo morčacie mäso.

Pomalšia príprava tiež zaisťuje intenzívnejšiu chuť, pretože prírodné šťavy a arómy sú vstrebávané do grilovaných pokrmov. Vrchnú sklenenú pokrievku je samozrejme možné odkrývať a kontrolovať tak pripravované pokrmy bez straty grilovacej teploty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

lotusgrill_14e319a0531ff9d8

Grilovanie bez dymu

Spoločnosť LotusGrill bola založená v roku 2010 od renomovanej spoločnosti Lotus. Odvtedy sa vykonáva ako nezávislá spoločnosť okolo neustále rastúcej palety produktov na grilovanie. Prvotná spoločnosť Lotus sa za posledné štyri desaťročia špecializovala na výrobu domácich potrieb, kuchynských potrieb, riadu a grilovacích pomôcok. Od začiatku predaja sa LotusGrill medzitým rozšíril do 25 krajín.

LotusGrill je revolučný bezdymový gril na drevené uhlie. Je vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka jeho unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi, alebo na rybách bez toho aby ste znepríjemňovali život svojmu okoliu .