RECHAUD 40 oceľová platnička na servírovanie jedla Ofyr

Kód: OA-R-40
249 € / ks 207,50 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Tvarovaná oceľová platnička pre vonkajšie ohnisko OFYR na servírovanie grilovaných špecialít, ktorá ich udržuje v teple.

Detailné informácie

Podrobný popis

S touto malou, ale dokonale tvarovanou platničkou udržíte jedlo teplé aj počas chladných večerov. Servírovacia platnička je vyrobená z ocele akumulujúcej teplo. Ohrieva sa pomocou žeravých uhlíkov z ohniska OFYR a slúži ako praktický doplnok pre vonkajšie grilovanie v záhrade. 


rechaud_40_ocelova_platnicka_na_servirovanie_jedla_ofyr_b_6fa43244a3db2626

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.