Digitálny gril Konnected Joe – revolúcia v grilovaní

Dlho očakávaná digitálna novinka v sortimente grilov na uhlie od spoločnosti Kamado Joe predstavuje skutočnú revolúciu v príprave jedál. Spojenie najnovších technológií a overených výhod keramických grilov zmení váš pohľad na BBQ. Pozrite si, aké novinky gril prináša a čo všetko s ním dokážete.

konnected-joe-technologie

Množstvo nových technológií

Technológie sa neustále vyvíjajú a prinášajú nové možnosti. Výnimkou nie je ani oblasť grilovania. Spoločnosť Kamado Joe sa rozhodla obohatiť zážitok z prípravy chutného BBQ a posunúť prípravu jedál pomocou digitálnych technológií do 21. storočia. Dnes tak ikonické červené grily doplnila novinka Konnected Joe predstavujúca viaceré prevratné vylepšenia:

 • jednoduché zapálenie uhlia pomocou tlačidla
 • digitálny kontrolný panel
 • ventilátor ovládajúci teplotu
 • možnosti dvoch grilovacích režimov

tlacidlo-kamado-joe-connected

Zapálenie uhlia stlačením tlačidla

Jednoduchý, rýchly a maximálne čistý spôsob! Už žiadne starosti s ručným zapaľovaním. Naložte uhlie do svojho grilu a pomocou tlačidla ho jednoducho zapáľte. Významne tým znížite počet nevyhnutných krokov a činností predchádzajúcich samotnej príprave jedla.

kamado-joe-konnected-e-zobrazovanie-teploty

Digitálny kontrolný panel

Ponúka vám dokonalý prehľad nielen o aktuálnej teplote, ale aj o jej vývoji v priebehu pečenia. Sledujte podrobne prípravu jedla pomocou grafov, upozornení a prehľadov. Celý proces grilovania tak máte pod dokonalou kontrolou a neujde vám nič potrebné.

ventilator-kontrol-fan

Ventilátor Kontrol Fan

Vstavaný ventilátor vám umožní udržiavať teplotu na želanej úrovni. Doposiaľ ste mohli túto funkciu využiť čiastočne len s doplnkovým príslušenstvom iKamand. Teraz je však ventilátor priamo zabudovaný do vášho grilu. Elektronika s ním bez problémov spolupracuje a gril tak vie automaticky udržiavať teplotu v rozmedzí ca. 107 – 370 °C (225 – 700 °F).

konnected-joe-grilovanie-a-displej

Dva grilovacie režimy

Aby ste si svoj gril vychutnali naplno, umožní vám Konnected Joe využiť dva režimy:

 1. Automatický - vďaka novým technológiám je teraz možné naplno využiť automatické možnosti vášho grilu. Ventilátor, aplikácia a kontrolný panel spolu so sondami umožnia odovzdať kontrolu nad prípravou priamo vášmu grilu. Získate tak pohodlie, ktoré doteraz pri keramickým griloch nebolo možné.
 2. Manuálny – ste skúsený grilmajster a chcete si občas vychutnať aj štandardný, plne manuálny spôsob BBQ charakteristický pre ostatné grily Kamado? Žiadny problém. Ukážte svoje schopnosti, využite svoje nadobudnuté skúsenosti a prejdite celým procesom ručne.

 kamado-joe--aplikacia

Ovládanie pomocou aplikácie

Mobilná aplikácia Kamado Joe App vám umožní nastaviť teplotu, čas a monitorovať jednotlivé nezávislé mäsové sondy. Ale to nie je všetko. Nájdete v nej aj množstvo ďalších funkcií ako grafy, upozornenia či oznámenia. Získate tiež prístup k stovkám receptov, ktoré vám ponúknu inovatívne pohľady na grilovanie a posunú vás ďalej.

priprava-jedla-v-grile-konnected-joe

Všetky ostatné výhody keramických grilov Kamado Joe

Gril Konnected Joe vám samozrejme ponúka oveľa viac. Snažili sme sa vám predstaviť najmä hlavné novinky, ktoré sú naozaj unikátne. Využívať však môžete aj všetky technológie a patentované vychytávky známe z ostatných modelov Kamado. Teda aj tu nájdete:

 • rozdeliteľný systém roštov DIVIDE & CONQUER pre prípravu viacerých jedál pri rôznych teplotách
 • patentovaný komín s klapkou
 • dokonalý závesný systém pre zníženie hmotnosti kupoly
 • AMP keramické a odolné ohnisko
 • vysúvateľný popolník
 • hrubé tesnenie pre dokonalú izoláciu grilu
 • bočné poličky
 • podvozok s kolieskami
 • a mnoho, mnoho ďalšieho.

konnected-joe--ohnisko

K dispozícii v showroomoch aj na sklade

Je toho ešte veľa, čo by sme mohli napísať o grile Konnected Joe. Množstvo noviniek je naozaj rozsiahle. Najlepšie je však vidieť všetko na vlastné oči. Grily sme naskladnili už koncom minulého roka a prví nedočkavci ich už mohli počas sviatkov vyskúšať. Máme ich tak isto vystavené v našich showroomochTopoľčanochBratislave, takže všetky vaše zvedavé otázky vieme zodpovedať priamo na mieste. Svoj nový Konnected si môžete hneď priamo odniesť, alebo vám ho po objednaní z eshopu obratom doručíme. Príďte sa pozrieť ako vyzerá skutočná revolúcia a preneste aj vy svoje grilovanie naplno do 21. storočia.

kamado-joe-konnectedrodina-grilov-kamado-joe