Grilovanie na drevenom uhlí s jednoduchosťou plynových grilov: Nový gril Masterbuilt Gravity 545 AutoIgnite

Ak túžite po autentickom zážitku grilovania s chuťou a vôňou dreveného uhlia, no zároveň preferujete pohodlie a jednoduchosť typické pre plynové grily, potom je tu pre vás vhodné riešenie - gril na drevené uhlie s udiarňou Masterbuilt Gravity AutoIgnite 545.

Špičkové technológie a vlastnosti tohto grilu zabezpečia, že už nikdy nebudete musieť kvôli komfortu obetovať chuť a kvalitu vašich jedál. Je to praktický a cenovo dostupný variant a ideálna vstupná brána do sveta BBQ aj pre úplných začiatočníkov.

masterbuilt-gravity-545-autoignite

Chuť jedla pripraveného na dreve

Hlavnou výhodou tohto grilu je použité palivo. Chuť jedla pripraveného na dreve je totiž nanapodobiteľná. Gravity AutoIgnite používa na prípravu jedál drevené uhlie – záruku originálneho BBQ. Zásobník má kapacitu 2,3 kg a umožní vám tak nepretržite grilovať až 8 hodín. Vyhnete sa zbytočnému dopĺňaniu paliva a kolísaniu teploty. To oceníte najmä pri receptoch vyžadujúcich pomalé a dlhé varenie.

Automatické zapálenie

Zabudnite na starosti s ručným zapaľovaním dreveného uhlia. Gril AutoIgnite vám ponúka pohodlné a rýchle riešenie – stačí stlačiť tlačidlo a gril vykoná zapálenie za vás. Už tak nebudete musieť prácne riešiť proces štartu, ale budete mať čas venovať sa príjemnejším záležitostiam.

tlacidlo-na-automaticke-zapalenie-gravity-autoignite-545-c

Jednoduché ovládanie pre všetkých

Grily Gravity sú navrhnuté tak, aby ich používanie bolo čo najjednoduchšie a najkomfortnejšie. Automatický princíp ich fungovania je úplne jednoduchý:

  1. Stlačíte tlačidlo automatického zapaľovania a nastavíte teplotu. O zvyšok sa postará ventilátor a podpaľovač!
  2. Naplníte zásobník uhlím až pre 5 hodinovú prevádzku
  3. Vyklopíte bočnú policu a cez spodné prístupové dvierka vložíte podpaľovač

O všetko ostatné sa postará gril sám. Digitálny ventilátor presne udržuje požadovanú teplotu v rozmedzí od 120 do 340 ˚C, čím zabezpečuje rovnomerné a presné grilovanie. Vy sa tak môžete sústrediť na vychutnávanie jedál a pohodu so svojimi hosťami.

princip-fungovania-grilu-gravity-autoignite-545

Dokonale premyslený systém roštov

Kvalitné rošty sú základ pre prvotriedne BBQ. Vďaka liatinovým grilovacím roštom udržíte všetku chuť v jedle a vaše pokrmy tak budú dokonalo šťavnaté. Špecialitou je vrch zásobníka na uhlie, ktorý má podobu odnímateľnej grilovacej platne. Tá vám umožní prudké opečenie vašich jedál a to hneď vedľa grilovacích roštov.

gravity-autoignite-545-gril-na-drevene-uhlie-s-udiarnou-masterbuilt-otvoreny-detail–c

Dostatok pracovného a odkladacieho priestoru

Každý, kto griluje a varí jedlá vonku vie, že priestor potrebný pre prípravu jedál, korenia a suroviny je úplne zásadný. Vďaka dvom policiam (z toho je jedna sklopná pre úsporu miesta), vám aj takto kompaktný gril poskytne dostatok možností, kde si uložiť všetko, čo potrebujete. Navyše sa v spodnej časti nachádza uzatvárateľná skrinka na uskladnenie uhlia a ďalších pomôcok. Všetko potrebné tak budete mať vždy po ruke.

Ľahké čistenie

Grilovanie je zábava, ale následné čistenie už patrí medzi menej obľúbené činnosti. Preto sa výrobca rozhodol čo najviac vám tento proces spríjemniť. Odnímateľný zásobník na mastnotu zbiera v spodnej časti grilu prebytočný tuk a nečistoty. Vďaka nemu ho tak rýchlejšie vyčistíte. Ak by ste si chceli ešte viac uľahčiť údržbu, odporúčame určite kryciu plachtu. Ochráni gril pred vplyvmi počasia či nečistotami a zabezpečí vám jeho dlhé a spoľahlivé fungovanie.

Mobilná aplikácia pre pohodlné ovládanie

Vďaka wifi technológii môžete gril ovládať z akéhokoľvek miesta. Aplikácia Masterbuilt vám umožní:

  • monitorovať teplotu,
  • sledovať priebeh pečenia pomocou grafov
  • a kontrolovať mäsové sondy.
  • Navyše vďaka aplikácii objavíte aj množstvo nových receptov, tipov a inšpirácií.

S grilom na drevené uhlie s udiarňou Masterbuilt Gravity AutoIgnite 545 objavíte nové možnosti grilovania a pripravíte si dokonale upečené steaky, šťavnaté hamburgery a mnoho ďalších delikates pre svojich blízkych. S týmto jednoduchým, no výkonným zariadením, vám grilovanie prinesie nielen radosť, ale aj jedinečný zážitok plný chutí a vôní.

Nový model AutoIgnite už skladom

Novinku od spoločnosti Masterbuilt už máme k dispozícii nielen skladom v eshope, ale aj v našom showroome v Topoľčanoch. Ak vás čokoľvek zaujíma, sme pripravení na vaše otázky.

POZRIEŤ PRODUKT GRAVITY AUTOIGNITE

gravity-autoignite-545-gril-na-drevene-uhlie-s-udiarnou-masterbuilt-otvoreny-s-jedlom