Najjednoduchšia príprava domácej pizze na dreve s pecami ZiiPa

Mysleli ste si, že príprava pizze na dreve musí byť zložitá, ťažkopádna a zdĺhavá? Že ak chcete použiť ako palivo drevo alebo drevené pelety, tak potrebujete veľkú pec s komplikovaným ovládaním? Ukážeme vám, že autentická pizza sa dá pripraviť aj oveľa jednoduchším spôsobom. 

pizza_pec_na_pelety_zippa-s

Ľudia vo firme ZiiPa sa rozhodli tento problém vyriešiť a spojili vášeň pre pekné výrobky s tým, čo vedia robiť najlepšie. Zhotovili praktickú a inovatívnu pizza pec a nazvali ju PIANA.

Rýchle a dokonalé upečenie

Vzhľadom na to, že pec používa ako palivo drevené pelety ju rozohrejete na potrebnú teplotu už za 15 minút. Samotnú pizzu potom už upečiete naozaj rýchlo a to v priebehu niekoľkých minút. Piana je navyše jediná pec, ktorá používa inovatívny systém so žiaruvzdorným otočným kameňom. Rotačný systém vám tak umožní pomocou kolieska pizzu otáčať a to zabezpečí jej rovnomerné upečenie bez toho, aby ste ju museli počas pečenia vyberať.

pizza_pec_piana_zippa_zelena_lifestyle_1

Pec ktorá šetrí miesto

Pizza pec je vďaka svojmu premyslenému dizajnu naozaj kompaktná. Vďaka nízkej váhe ju môžete ľahko prenášať a skladacie nohy výrazne šetria miesto. To všetko vám umožní položiť ju presne tam, kam potrebujete. Po použití ju môžete jednoducho zložiť a kľudne odložiť - až kým ju nebudete znovu potrebovať.

4 farebné varianty

Aby pec zapadla nerušene do vášho exteriéru máte na výber zo štyroch farieb. Každá dodáva peci vlastný charakter a môžete tak zvoliť:

pizza_pec_na_pelety_zippa_farby

Pelety ako palivo

Ak si chcete vychutnať naozaj autentickú chuť pizze potrebujete to pravé palivo – pec Piana preto používa ako palivo drevené pelety zo 100 percentného bukového dreva. Tie nielen že dodajú chutnú a nenapodobiteľnú chuť vašej pizzi, ale myslia aj na ekológiu - vyrábajú sa priamo vo francúzsku a to z dreva pochádzajúceho z udržateľne obhospodarovaných lesov. Pelety sú samozrejmé vhodné nielen na prípravu pizze ale aj rýb, zeleniny alebo rôznych druhov mäsa. Praktické 5 kg balenie navyše zaručí, že vám vydržia dostatočne dlho.

pelety_pre_pizza_pec_ziipa-2

Príslušenstvo

Firma ZiiPa ponúka tiež sortiment kvalitných a dizajnových doplnkov, ktoré vám uľahčia prípravu, manipuláciu a podávanie. Preto máme v ponuke viacero pomocníkov ako sú praktický krájač alebo hliníkovú lopatku. Pre servírovanie určite využijete sadu ľahkých drevených lopatiek alebo praktické papierové tácky.

Ako vidíte, pizzu dnes viete pripraviť priamo u vás doma a to vlastne rýchlo a jednoducho. Či už si teda pozvete rodinu alebo organizujete pizza párty, pece Piana vám v tom určite pomôžu.