Vertikálna záhrada zelená stena Versiwall - set

Kód: 133
Akcia
Značka: Versiwall
164,90 € –9 % 149 € / set 124,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Zelená stena je jednoduchý systém pre vytvorenie originálnej prírody vo vašom dome, hale, terase, balkóne alebo aj fasáde domu. Pomocou vertikálnej záhradnej steny Versiwall je možné pestovať okrasné aj úžitkové rastliny na kolmej stene, vďaka čomu ušetríte miesto v menších, či úzkych priestoroch, prípadne tak vytvoríte prirodzenú bariéru, alebo nový dizajnový prvok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zelená stena je jednoduchý systém pre vytvorenie originálnej prírody vo vašom dome, hale, terase, balkóne alebo aj fasáde domu. Inštalácia steny je veľmi jednoduchá a rozmiestnenie zásobníkov je variabilné. Vzhľadom na rastové možnosti rastlín si môžete zvoliť hustotu  výsadby tak, ako vám to vyhovuje - horizontálne 200 - 250 mm a vertikálne 150 - 225 mm. Po dokončení je možné jednotlivé zásobníky kedykoľvek povymieňať. Montážne steny je možné do seba spájať pre vytvorenie veľkých zelených plôch. Závesné panely a zásobníky sú určené pre interiér ale aj pre exteriér, materiál je rezistentný voči UV žiareniu, plesňam a riasam. 


  • rozmer zásobníka: 195 x 207 x 192 mm
  • rozmer panelu : 400 x 900 x 22 mm
  • objem zásobníka : 1,8 l 

Set zelenej steny obsahuje :

  • 2 x "Zelená stena" panel
  • 16 x "Zelená stena" zásobník
  • rozmer poskladaného setu : 800 x 900 x 22 mm

Vertikálna záhrada Versiwall je dodávaná bez výsadby.

V každom zásobníku je integrovaná nádržka na vodu pre prirodzené zavlažovanie. Jednotlivé  zásobníky je možné pospájať do jedného zavlažovacieho systému. Každý zásobník ma 6 bodové univerzálne uchytenie a poistku proti vypadnutiu ( napr. pri silnom vetre), preto je jeho montáž  prakticky možná na akúkoľvek konštrukciu. 
6 bodové uchytenie / zásobník je pripravený pre závlahový systém / možnosť umiestnenia vo viacerých výškach.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Vertikálna záhrada
Hmotnosť: 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VersiWall GP je ľahko inštalovateľný a nenáročný na údržbu modulárny vertikálny ozeleňovací systém s možnosťou výberu montáže, hustoty výsadby a rastových médií, aby vyhovoval rôznym podmienkam steny v závislosti od veľkosti rastliny.