Drevné pelety 15 kg Biopel

Kód: 87E4
Novinka
Značka: Biopel
6 € / balenie 5 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Objavte výhody moderného a ekologického vykurovania s drevnými peletami BIOPEL najvyššej kvality a triedy EN plus A1. Vyrábajú sa z čistých drevných pilín lisovaním pod veľkým tlakom pri a pri vysokej teplote. Sú vhodné do kachlí, krbov alebo kotlov na pelety, ale tiež aj do kombinovaných vykurovacích zariadení. Výborne ich tak využite nielen v domácnosti, ale aj pri ohreve veľkých objektov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderný a ekologický spôsob vykurovania

Spoločnosť BIOPEL, a. s. je certifikovaný výrobca a predajca drevných peliet podľa medzinárodného systému kvality ENplus A1, ktoré zaručujú prvotriednu kvalitu paliva - vysokú výhrevnosť a účinnosť pri spaľovaní.

Drevné pelety najvyššej kvality a triedy EN plus A1 od spoločnosti BIOPEL sa vyrábajú z čistých drevných pilín lisovaním pod veľkým tlakom pri a pri vysokej teplote. Sú vhodné do kachlí, krbov alebo kotlov na pelety, ale tiež aj do kombinovaných vykurovacích zariadení. Poskytnú vám moderný a ekologický spôsob vykurovania a výborne ich využite nielen v domácnosti, ale aj pri ohreve veľkých objektov.

Pelety sú vyrábané výlučne z pilín, ktoré vznikajú ako odpad na miestnych pílach.


Technické parametre drevných peliet BIOPEL

  • Sypná hmotnosť: 600 kg.m-3
  • Tvar: Valcovitý
  • Priemer: 6 mm
  • Dĺžka: 30 - 40 mm
  • Obsah vody: do 10%
  • Obsah popola: do 0,7%
  • Výhrevnosť: min. 16,5 MJ.kg-1

Cenová jednotka: 15 kg vrece

Dodatočné parametre

Kategória: Pelety
Hmotnosť: 15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pelety sú vysoko komfortné ekologické palivo určené pre pohodlné a plnoautomatické vykurovanie budov.

Drevné pelety sú dostupné ekologické palivo vhodné na vykurovanie všetkých objektov. Vyrábajú sa z čistých drevných pilín lisovaním pod veľkým tlakom pri vysokej teplote. Vyrábame ich výlučne z pilin, ktoré vznikajú ako odpad na miestnych pílach.  Výsledným tvarom drevných peliet je krátky valček. Takto vyrobené palivo obsahuje nízky podiel vlhkosti a poskytuje vysokú výhrevnosť. Vďaka svojim rozmerom umožňujú moderné a ekologické kúrenie drevom, ktoré je ale rovnako pohodlné ako kúrenie fosílnym plynom alebo drahou elektrinou. Na vykurovanie slúžia moderné kotly a kachle určené na spaľovanie drevných peliet, ktoré poskytujú plnohodnotné komfortné automatické vykurovanie domácností, malých i veľkých objektov.