Grilovací rošt Kamado 61 cm s obracačkou GRILLGRATE

Kód: WBGEXL
239 € / ks 199,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia
Grilovací rošt GRILLGRATE Kamado pre keramické grily a pece s grilovacím roštom s priemerom 61 cm. K roštu na grilovanie je pribalená aj špeciálne tvarovaná obracačka GRILLGRATE. Rošt sa skladá z troch dielov, ktoré je možné v prípade potreby oddeliť a upraviť veľkosť grilovacej plochy. Rošt pokryje 90% grilovacej plochy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Získajte s grilovacím roštom GRILLGRATE profesionálny grilovací povrch vo vašom grile, ktorý vám umožní prípravu pokrmov s charakteristickou vôňou a chuťou bez stresu zo vznietenia tukov a štiav. Spektrum rozmerov grilovacích roštov GRILLGRATE je široké, takže nie je gril, na ktorý by sa nezmestili. Grilovacím roštom GRILLGRATE rozšírite možnosti svojho grilovania alebo ním viete nahradiť aj zničený grilovací rošt. Tento grilovací rošt je určený pre keramické a pece s grilovacím roštom s priemerom 46 cm. Súčasťou balenia je aj grilovacia obracačka, ktorá je špeciálne tvarovaná tak, aby kopírovala špecifický tvar mriežky. Kĺže medzi jednotlivými rebrami grilovacieho roštu a umožní dokonalú manipuláciu s grilovaným pokrmom. 


Pre aké grily je rošt určený

Grilovací rošt GRILLGRATE Kamado o rozmere 40 x 34,92 cm je určený pre keramické grily Kamado Joe Classic Joe, Big Green Egg Large a všetky ostatné keramické grily typu kamado v zodpovedajúcej veľkosti. 


Technológia

Grilovacie rošty GRILLGRATE sú vyrobené z vysoko odolného tvrdého eloxovaného hliníka. Patentovaný tvar mriežok úplne dokonale rozvádza teplo, ponecháva grilovaný pokrm šťavnatý a zamedzuje stekaniu tuku do ohňa, čím zabraňuje jeho vzplanutiu. Špeciálne navrhnutý tvar rebier grilovacích roštov GRILLGRATE docieli vzniku infračervené zóny, ktorá je zárukou dokonalého a zdravého grilovania. Grilovacie rošty GRILLGRATE umožní prípravu mäsa, rýb, pizze, a zeleniny. Rošt eliminuje prepadnutie drobných kúskov grilovaných pokrmov do ohňa. 


Hlavné prednosti grilovacích roštov GRILLGRATE

  • zamedzujú vzplanutiu grilovaných potravín a prepadávanie malých kúskov potravín roštom
  • zaisťujú rovnomerné šírenie tepla po celej ploche grilovacieho roštu
  • uchovávajú grilovaný pokrm šťavnatý
  • zvyšujú intenzitu vôní a chuti
  • docieli perfektný odtlačok mriežky na grilovanom mäse
  • ľahko sa čistí
  • sú vyrobené z vysoko odolného materiálu, ktorý nikdy nezhrdzavie
  • disponujú univerzálnym použitím - pasujú na všetky typy grilov

Dodatočné parametre

Kategória: Grilovacie rošty, ražne
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

GrillGrate griluje a dusí potraviny lepšie ako tradičné grily, ktoré sú otvorenejšie vystavené priamemu plameňu a šťavám, ktoré podnecujú vzplanutia. Grilovacie mriežky prakticky eliminujú zuhoľnatenie, no zvýrazňujú opekanie. Tento „efekt prskania“ je hlavným rozdielom pri porovnaní grilovacích roštov s bežnými grilmi.