Kniha receptov Kamado Joe

Kód: KJ0079
TIP na darček
Značka: Kamado Joe
14,90 € / ks 12,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Kniha v slovenskom a českom jazyku plná chutných a zaujmavých receptov od skúsených grilmajstrov a známych šefkuchárov určená pre všetkých nadšencov grilovania a profesionálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kniha Grilujeme s KAMADO JOE je našou prvotinou a je určená pre všetkých fanúšikov dobrého jedla a keramických grilov Kamado Joe. V knižke sa dozviete, prečo je náš keramický gril tak výnimočný a prečo aj úplny laik dokáže vykúzliť chutné a šťavnaté voňavé jedlo. Prevedieme Vás výberom vhodného grilu pre Vaše potreby a zasvetíme do tajov prípravy jedál na vhodne zvolenom príslušenstve ku grilu.
V knihe nájdete 24 výborných receptov na grile od Slovenských, Českých a svetových gril-majstrov a šéfkuchárov, ktorí sú medzinárodne uznávaní a podelili sa s nami o svoje obľúbené recepty na grile. 


V knihe Vám okrem receptov poradíme aj, aké víno sa hodí k rôznym druhom pokrmov a prevedieme Vás našími osvedčenými vínami od oceňovaného vinárstva Pereg.
Ak máte radi stejky, určite Vás poteší sprievodca najoblúbenejších typov stejkového mäsa a máme aj tip, kde naozaj kvalitné mäso viete kúpiť. 


V knihe nájdete recepty od: 

 • Ivan Rusina
 • Marcel Ihnačák
 • Andrea Ena
 • Marian Lechan
 • Róbert Šiška
 • Michal Škorec
 • Daniel Hamrák
 • David Kubricht - PipMaster
 • Miloš Ješko
 • Ben Forte
 • Eric Gephart

Táto kniha nemôže chýbať v zbierke kuchárskych kníh u žiadneho fanúšika dobrého jedla a grilovania. Darujte ju aj svojím blízkym a oni sa Vám odvďačia výborným jedlom z grilu, ktoré si všetci zamilujete!

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky Kamado Joe
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

kamado_joe_a4b02515c0221759

Inovatívne a dokonalé keramické grily na drevené uhlie pre gurmánov ale aj profesionálov

Príbeh americkej spoločnosti Kamado Joe začal ako víkendové hobby dvoch priateľov, ktorí túžili vytvoriť jedinečný produkt a zdielať tak vášeň z grilovania. Keramický gril Kamado Joe nie je len obyčajný gril, je to gril, pec aj udiareň v jednom.

Kamado Joe nie je iba rad výrobkov ale výsledok toho keď dvaja chlapci, ktorí radi grilujú, vážne uvažujú o vytvorení najlepšieho keramického grilu na svete. 
Kvalita. Inteligentnejšie funkcie. Inovatívnejšie príslušenstvo a dlhoročné priateľstvo. 

Najväčšou výhodou keramického grilu je schopnosť izolácie tepla a tepelného obehu kvôli tvaru vyžaduje oveľa menej celkového tepla.
Nahriaty a pripravený za 15 minút až na 400°C - čo nie je možné pri žiadnom inom grile.
Kamado Joe je dokonalý gril. Jeho keramická konštrukcia a jedinečný okrúhly tvar, spolu s využívaním drevného uhlia znamená, že mäso pripravované v ňom si ponechá šťavnatosť a jemnosť a pochytí pri tom jemnú chuť po grilovaní ako na pravom dreve.