Ochranný kondicionér na liatinový riad Cast Iron Conditioner

Kód: CC-CSC8
23,90 € / ks 19,92 € bez DPH
Čakáme na naskladnenie
Možnosti doručenia
Šéfkuchári, ktorí pri varení využívajú liatinový riad považujú ochranný kondicionér Cast Iron Conditioner za najlepší spôsob ošetrenia liatinových panvíc, grilovacích roštov a dosiek, hrncov Dutch oven a iných liatinových výrobkov. Ochranný kondicionér je vyrobený z prírodných olejov, ktoré zabezpečujú na riade ľahko ošetrovateľnú vrstvu. Vďaka tomuto ochrannému prostriedku sa predĺži životnosť liatinového riadu o celé generácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kondicionér určený na liatinový riad Cast Iron Conditioner je citlivý na teplotu. Pri nižších teplotách to znamená, že môže zhustnúť, a pri vyšších teplotách naopak zrednúť. Pre jeho zmäkčenie jednoducho postláčajte celú tubu s kondicionérom, alebo tubu ponorte do teplej vody. 

Dodatočné parametre

Kategória: Liatinové kotlíky a panvice
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

camp_chef_4517b789e24327b3

Americký špecialista na varenie v exteriéri. Liatinového riadu na varenie a pečenie, vonkajšie pece, kachle, plynové variče ...

Vášeň pre dobré jedlo a varenie pod holým nebom v kombinácii s neustálymi inováciami svojich produktov a zručnosťou pri ich výrobe znamená, že spol. Camp Chef zaujíma popredné miesto medzi výrobcami sortimente pre vonkajšie varenie. Či už máte deň voľno, vyrážate na víkend alebo dlhšiu dovolenku, Camp Chef má k dispozícii celý rad vychytávok pre spríjemnenie pobytu aj mimo náš domov - liatinový riad pre varenie a pečenie, vonkajšie pizza pece, plynové variče, odolné drevorubačské grily a panvice, premietacie plátna a mnoho ďalšieho.