Pro910 MASTERCHEF ohniskový gril Vulcanus

Kód: 100060
ZADARMOZADARMO
vulcanusr grill pro910 masterchef 4
3 072 € / ks 2 560 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia

Gril a exteriérová kuchyňa v jednom. Dostatok úložného priestoru, praktická pracovná plocha a veľkorysá grilovacia plocha s patentovanými vychytávkami ako drážky na odvod mastnoty, akumulačná šamotová vložka ohniska alebo dve tepelné zóny. To je Vulcanus Pro910 Masterchef.

Detailné informácie

Podrobný popis

Grily Vulcanus majú luxusný patentovaný dizajn. Ich telo je vyrobené z patinujúcej ocele COR-TEN a vybavené akumulačnou vložkou. Tá zaisťuje lepšiu cirkuláciu horúceho vzduchu vo vnútri grilu. Zaručuje tiež tepelnú stabilitu a zníženie spotreby dreva pri grilovaní. Štvorcový tvar platne má oproti klasickým okrúhlym grilom až o ⅓ väčšiu plochu. Samotná platňa je rozdelená na dve tepelné zóny. Môžete tak zároveň grilovať aj ohrievať napríklad syry alebo zeleninu.S grilom Pro910 Masterchef budete grilovať v stoji po vzore majstrov v odbore.

Súčasťou podstavca je aj masívna drevená doska, na ktorej priamo porcujete všetky potraviny. Gril Pro910 Masterchef má vysoký predĺžený podstavec, ktorý poskytuje viac miesta na všetky potrebné suroviny či na odloženie dreva. Grilovacia plocha s rozmerom 910 x 910 mm zabezpečí komfortné grilovanie.


Výhody ohniskového grilu Vulcanus Pro910 Masterchef:

  • platňa o sile 12 mm s certifikáciou EÚ pre kontakt s potravinami
  • systém odvodu mastnoty pre zdravé grilovanie bez karcinogénnych látok
  • systém jednoduchého vysypania popola v spodnej časti grilu
  • masívne dubové dosky ako súčasť výbavy

Dodatočné parametre

Kategória: VULCANUS
Hmotnosť: 195 kg
Rozmery grilu: 91 x 99 x 91 cm
Rozmery grilovacej plochy: 91 x 91 cm
Pôvod: Česká republika
Materiál: oceľ Cor-ten, za studená lisovaná oceľ
Hrúbka grilovacej platne: 1,2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Inovovaný ohniskový gril vyrobený z kvalitnej ocele

Grily VULCANUS sú pomenované podľa rímskeho boha ohňa a patróna všetkých kováčov – Vulkána. Podľa mytológie mal svoje kováčske dielne vo vnútri činných sopiek. Múzou mu bola jeho žena Venuša, ktorú Rimania oslavovali ako bohyňu krásy. Vďaka nej vniesol Vulcanus do svojich výrobkov krásu, vášeň i zmyselnosť.

Samotný oheň, ktorý je zdrojom tepla a príjemnej atmosféry. Poctivé kováčske remeslo a tiež vysoká kvalita, funkčnosť, dlhá životnosť aj krása grilu. COR-TEN dovážajú z Talianska, kde majú s týmto materiálom a jeho odolnosťou bohaté skúsenosti. Keramické akumulačné jadro na mieru vyrába nemecká spoločnosť. 

vulcanus_66a71dfd634a0992