Nové možnosti otužovania a ľadového kúpeľa Budfitter a Chill Tubs

Určite ste postrehli, že otužovanie sa začína pomaly presadzovať aj u nás. Už to nie je len záležitosť pár skalných nadšencov, ale jeho benefity začína objavovať stále viac ľudí. Na to, aby ste si dnes mohli užívať účinky studenej vody už nemusíte hľadať zamrznuté jazero alebo rybník. Najnovšie výrobky prinášajú tento trend priamo k vám a otužovať sa tak môžete už aj na terase, alebo vo vašej záhrade.

Na trhu sa v poslednom čase objavilo viacero produktov určených pre otužilcov a športovcov. My vám dnes predstavím dve výrazné novinky. Tie sa líšia svojou konštrukciou aj možnosťami použitia, ale jedno majú spoločné – prinášajú otužovanie priamo k vám domov a posúvajú ho na úplne novú úroveň.

Otužovací a ochladzovací sud Budfitter

Sud Budfitter je špecifický tým, že ho navrhli samotní otužilci. Ich cieľom bolo nájsť dokonalú otužovaciu kaďu, ktorá by spĺňala ich prísne požiadavky. Keď boli s výrobkom spokojní, rozhodli sa ho ponúknuť aj ostatným záujemcom.

Tento otužovací sud je vyrobený z PP-E škrupiny a vďaka tomu je ľahký a odolný. Dvojitá konštrukcia plášťa zabezpečí, že voda v ňom nikdy hlboko nezamrzne. Napustíte ho jednoducho pomocou záhradnej hadice a vďaka praktickému vypúšťaciemu ventilu je výmena vody rýchla a naozaj jednoduchá. Zároveň je ľahký a môžete ho tak hravo prenášať. Tým sa hodí aj na chatu, chalupu, alebo kdekoľvek ho práve potrebujete.

otuzovaci_sud_budfitter

Dve možnosti použitia

Budfitter však nemusíte využiť len na otužovanie. Pokiaľ máte exteriérovú saunu a rozmýšľate nad tým, ako najlepšie vyriešiť schladenie po saunovaní, môžeme vám Budfitter len odporučiť. Je vhodný aj ako ochladzovací sud a obzvlášť ak nechcete bazén, alebo vonkajšiu sprchu, je toto pre vás skvelé riešenie.

budfitter-pouzitie

Množstvo doplnkov

Pre uľahčenie používania je k dispozícii viacero príslušenstva. Sud vám priamo dodáme s praktickým poklopom BUDCOVER, ktorý ho ochráni pred lístím a ďalšími nečistotami. Veko skvelo doplnia dva držiaky BUDHOOK. Nielen že si pomocou nich poklop odložíte, ale pomôžu vám vytvoriť si aj čiastočné súkromie a príjemný úkryt. Pohľady susedov vás tak nebudú rušiť a môžete sa naplno ponoriť do svojej relaxácie.

ochladzovacia_kada_budfitter_doplnky

Otužovacia vaňa Chill Tubs

Ďalšou novinkou je ochladzovacia a otužovacia vaňa Chill Tubs. Predstavuje najnovší prírastok v sortimente Superior Wellness, známeho výrobcu  pevných víriviek, sáun a ďalších produktov pre relax a zlepšenie zdravia.

ochladzovacia_vana_chill_tubs_banner

Ozónový a filtračný systém

Rozdiel oproti iným otužovacím vaniam je v tom, že Chill Tubs obsahuje ozónový a filtračný systém. Ten zaistí, že voda bude čistá, hygienická a neustále pripravená na použitie. Teplotu vody môžete nastaviť dokonca až na 5 °C a využiť tak maximum toho, čo vám ľadový kúpeľ ponúka. Vaňu môžete pokojne umiestniť aj v exteriéri a funguje do teploty -10°C.

Chill Tubs je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov:

  • vaňa z ocele 304
  • obloženie z čierneho hliníka
  • a vrchná časť zo štýlového teakového dreva

otuzovacia_vana_chill_tubs_materialy

Súčasťou dodávky je aj ochranný a izolačný poklop - ten vaňu ochráni a zároveň aj pomôže optimalizovať prevádzkové náklady.

Svojou konštrukciou je tak vhodná pre najnáročnejších zákazníkov, ale aj pre športovcov. Ľadový kúpeľ je často používanou metódou regenerácie a poskytne úľavu pre svaly, urýchli proces rekonvalescencie a pripraví tak na ďalší výkon.

Ice bath -176

Ako vidíte, možností ako si vychutnať studenú vodu je dnes naozaj veľa. Či už teda hľadáte ľahký a prenosný sud, alebo naozaj jedinečnú vaňu s najnovšími technológiami, určite už dnes nemáte problém si vybrať. Neváhajte nás teda kontaktovať a dozvedieť sa viac.