5 veci na ktoré si dať pri výbere skrine na mieru pozor

Ak už sa rozhodnete pre skrine na mieru, ktoré budú nielen štýlové a funkčné, mali by aj niečo vydržať. Či už hľadáte riešenie pre obývačku, chodbu, spálňu alebo detskú izbu, ukážeme vám par tipov ako postupovať pri výbere poriadnej skrine.

Realizácia Kuchyne Valent

Všetko začína dobrým návrhom

Pri návrhu si treba uvedomiť, že skrine na mieru vám umožňujú získať presne taký dizajn a materiál, aký potrebujete. Vďaka výrobe na mieru môžete mať skrinku, ktorá je presne podľa vašich predstáv, a dokonca vám môžeme navrhnúť vnútorné usporiadanie, ktoré bude optimálne pre vaše konkrétne potreby.

5 veci na ktoré si dať pri výbere skrine na mieru pozor:

Cena skrine na mieru

Cena výroby skríň na mieru môže byť o niečo vyššia, ale výsledná kvalita a dlhšia životnosť si to zaslúžia. Rýchle a lacné riešenia sú doména segmentových výrobcov. Skrine na mieru by skrátka už mali niečo vydržať.

skrine-na-mieru-spalna-chodba-obyvacka7

Kvalita materiálov

Pri výbere výrobcu skríň na mieru sa uistite, že používa len kvalitné materiály, ako sú drevené dyhy, lakované materiály, dekory EGGER alebo KRONOSPAN, kovania BLUM či HETTICH alebo úložné sústavy KESSEBOHMER. Dobrý výrobca sa svojím dodávateľmi pochváli rád.

Profesionálna montáž

Vstavané skrine na mieru majú oproti bežným skriniam vyššiu kvalitu, vďaka spôsobu ich výroby a kvalitnej montáži. Pri výbere výrobcu skríň sa uistite, že ponúka profesionálnu montáž, ktorá zabezpečí správne postavenie a nainštalovanie skríň.

skrine-na-mieru-spalna-chodba-obyvacka22

Vnútorný program a konfigurácia

Skrine na mieru ponúkajú maximálnu voľnosť pri úprave vnútornej konfigurácie a prispôsobení úložných doplnkov podľa vašich osobných požiadaviek. Môžete si tak navrhnúť priestor na rôzne vešiaky a úložné boxy na príslušenstvo podľa toho, aké oblečenie vlastníte.

skrine-na-mieru-spalna-chodba-obyvacka21

Vstavané skrine vs obyčajné skrine na mieru

Vstavané skrine sú kotvené priamo na stenu a neumožňujú ich jednoduché presúvanie. Pre ľudí, ktorí potrebujú maximálne využitie priestoru, sú ideálnou voľbou. Rovnako ako klasické skrine, aj vstavané skrine majú mnoho praktických prvkov, ktoré umožňujú efektívne využitie priestoru a jednoduché usporiadanie vecí.


Sponzorovaný článok: 5 veci na ktoré si dať pri výbere skrine na mieru pozor | https://www.kuchynevalent.sk/