Záhradná kuchyňa Fogher

Kód: BGO750FO
Akcia
Značka: Fogher
ZADARMOZADARMO 12 009 € –16 %
Záhradná kuchyňa Fogher
12 009 € –16 % 9 990 € / set 8 325 € bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Exteriérová kuchyňa Fogher splní predstavu o štýlovom grilovaní vonku v záhrade aj tým najnáročnejším. Rozmerom 295 x 200 x 70 cm a svojím praktickým zložením viacerých modulov s umývadlom, policami a plynovým grilom, k tomu veľmi moderným dizajnom a jednoduchými líniami sa stane nepriehľadnuteľnou dominantou každej terasy a záhrady, ktorú si okamžite každý zamiluje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlová záhradná kuchyňa navrhnutá a skonštruovaná pre vaše potešenie vo veľmi modernom dizajne s čistými líniami sa skladá z viacerých modulov s drezom, policami, moderným rámom a plynovým grilom Fogher, tak aby ste si vedeli vychutnať a zdieľať vášeň pre gastronómiu s tou pravou spoločnosťou.


MATERIÁLY, KTORÉ ODOLAJÚ KAŽDÉMU POČASIU

Záhradná kuchyňa Fogher je produkt vyrábaný z najlepších dostupných materiálov. Vďaka poličkám vyrobeným z nehrdzavejúcej ocele, rámovým prvkom z ocele potiahnutej zinkom a horčíkom a základnej nehrdzavejúcej farbe si nemusíte robiť starosti s vplyvmi počasia. Vzhľad a kvalita produktu sa nezmení ani po čase.

OUTDOOROVÝ DIZAJN

Maximálne využitie priestoru v našom každodennom živote je privilégium, ktoré stojí za to oceniť a zdieľať. Výber vonkajšej kuchyne Fogher nielen uspokojí vaše nutkanie variť vonku, ale aj túžbu vylepšiť prostredie s dizajnovým objektom. Exteriérová kuchyňa, vďaka ktorej budú vaše spoločenské udalosti ešte príťažlivejšie.

VARTE TAK, AKO STE VŽDY CHCELI

Vonkajšia kuchyňa Fogher predstavuje revolučný koncept vo vonkajšom varení, ktorý spája zážitok z vnútorného varenia s najlepšími výsledkami v oblasti grilovania. Štýl, praktickosť a výnimočné konštrukčné vlastnosti výrobkov Fogher spolu vytvárajú líniu, ktorá je vo svojom druhu jedinečná a špeciálne navrhnutá tak, aby uspokojila a prekonala aj tie najnáročnejšie očakávania exteriérového varenia.


Modulárny dizajn

Dizajn je lineárny a minimalistický, navrhnutý podľa presného systému meraní a hĺbok, ktorý poskytuje všestranné kompozície schopné vyhovieť všetkým potrebám.

Vyrobené v Taliansku

Každý výrobok spoločnosti FÒGHER je prejavom kreativity a túžby vyrábať vybavenie profesionálnej kvality, vyrobené výlučne v Taliansku.

Vyhradené funkcie

Jednotlivé časti kuchyne boli navrhnuté s ohľadom na jednotlivé prevádzkové funkcie. Na základe tejto filozofie bude výrobok vždy vyhovovať všetkým požiadavkám.

Profesionálna kvalita

Výkon na najvyššej úrovni je synonymom profesionality pri príprave jedál akéhokoľvek druhu.


 
zahradna_kuchyna_fogher_b_331216b094ed5c42 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné kuchyne
Hmotnosť: 130 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fògher's Logo

FÒGHER je značka, ktorá sa zrodila z našej jedinej túžby.Vytvárať predmety, ktoré dokážu nadchnúť tých, ktorí ich používajú, nielen vzhľadom, ale aj profesionálnou kvalitou výsledkov, ktoré je možné dosiahnuť. Za týmito produktmi stojí spoločnosť Deimos, ktorá sa špecializuje na prácu s kovom.