BRAZILIAN RING grilovací rošt na špízy pre gril Ofyr 100

Kód: OA-G-B-R-100
125 € / ks 104,17 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia

Grilujte v brazílskom štýle! Grilovací rošt na špízy pre vonkajšie ohnisko OFYR s ktorým si vychutnáte pravý brazilský steakhouse

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento rošť premieňa OFYR classic 100-100 na gril v brazílskom štýle – skladá sa z troch špízov v kruhovom oceľovom stojane. Špízy majú drevené rukoväte pre jednoduchú manipuláciu a umožňujú pomalé varenie mäsa priamo nad ohňom.Samotný prstenec je kompatibilný s GRILL 100, čiže sa len vymenia vnútorné prstence na nožičkách. 


Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.