CASSEROLE SET 21 - 26 set liatinových kotlíkov Ofyr

Kód: OA-CI-C-SET-21-26
145 € / set 120,83 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Casserole sada obsahuje dva elegantné liatinové panvice o priemere 21 a 26 cm. Panvice perfektne vyhovujú k použitiu na platni OFYR k príprave všetkých druhov pokrmov. Pekáče sa vyznačujú dokonalým rozložením tepla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto sada obsahuje dva elegantné liatinové panvice o priemere 21 cm a 26 cm s pokrievkami. Panvice perfektne vyhovujú k použitiu na ohniskových griloch alebo v keramických griloch k príprave všetkých druhov pokrmov. 

Liatina je materiál, ktorý výborne akumuluje teplo a teplota v pekáči sa vždy perfektne rozloží. To zaručí vždy dokonale pripravené jedlo na grile. Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Hmotnosť: 15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.