COOLER chladiaci box Ofyr

Kód: OA-COOLER
598 € / ks 498,33 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Dizajnový štýlový chladiaci box vyrobený z teakového dreva je užitočný a praktický pomocník na uskladnenie potravín a ešte ho využijete aj na sedenie pri grilovaní. Jeho využitie oceníte najmä pri rôznych akciách alebo cateringu pre väčšie skupiny osôb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri varení na akcii alebo pri cateringu pre väčšiu skupinu osôb je praktické mať po ruke chladiaci box. Chladiaci box OFYR COOLER je vyrobený z kvalitného teakového dreva a izolačnej vrstvy. Je ľahký na prenášanie a oceníte ho aj ako lavičku pri grilovaní. 


ofyr-corten-2019-72


Popis :

  • Rozmer : 64 x 44 x 32 cm
  • Materiál : Teekové drevo

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Hmotnosť: 13 kg
Rozmer: 64 x 44 x 32 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.