EDELTRAVERTIN platňa

Kód: 546
35,22 € / ks 29,35 € bez DPH
Do 14 dní ( na objednávku )
Variant
Možnosti doručenia

Terasové platne vyrobené z prírodného kameňa pre prirodzený vzhľad terasy. Túto dlažbu charakterizujú veľké formáty s hladkým rovným povrchom. Je ideálna na terasy, chodníky, podesty, ale aj na verejné priestranstvá ako sú pešie zóny, námestia...

Detailné informácie

Podrobný popis

Terasová dlažba EDELTRAVERTIN je protišmyková, tvrdá a mrazuvzdorná ! Kamenná séria platní, ktorú môže vyrobiť iba príroda. Každý kus je iný ! Nekonečné množstvo možností. Príroda sa neorientuje podľa predlohy, ale podľa svojich zákonitostí.

Hladký melírovaný povrch. Odchýlky vo farbe a štruktúre sú prirodzené a nie sú dôvodom pre reklamáciu. 


  • Formát: 60 x 40 x 3 cm / 61 x 40,6 x 3 cm | 20 / 19 kg / ks
  • Farba: Tivoli, Rimini

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

hausler_d4b04c9032c88d88

Najväčší výber terasovej dlažby, plotov, bazénových obrúb, krycích a schodiskových platní

Už od roku 1960 sa rakúska spoločnosť Häusler snaží vytvárať tie najkrajšie terasy, terasové dlažby, bazénové obruby a ploty. Keďže stojíme za kvalitou, na výrobu sa používajú len tie najlepšie materiály. V našej širokej ponuke terasových dlažieb nájdete napríklad: tenkú terasovú dlažbu, taktiež exteriérovú keramickú dlažbu, terasové dlažby z betónu rôznych vzorov a tiež ponúkame jedinečné dlažby z prírodného kameňa, ktoré sa skvele hodia do interiéru a tiež do exteriéru vášho príbytku. Väčšia časť ponúkaných platní je farbená v celej svojej hrúbke. Preto si dlažbu môžete zaobliť alebo obrúsiť ako vám to vyhovuje. Ak túžite po drevenom vzore, ponúkame aj terasové dosky z drevoplastu, ktoré vám vydržia v skvelej kvalite celé roky .

Pri žiadnej našej dlažbe nie je potrebné použitie krajových líšt a všetky dlažby sú protišmykové. Ponúkame kompletne riešenie pre vašu terasu, schody, bazén a dokonca aj záhradný plot. Nemusíte si viac robiť starosti s vystavaním toho najkrajšieho plotu. V našom sortimente nájdete rôzne vzory plotov, plotových tvárnic a dokonca poštových schránok. Spoločnosť Häusler sa tiež špecializuje na bazénové obruby/lemy, schody, a krycie platne veľkých formátov či formátov na mieru.