EDELTRAVERTIN platňa

Kód: 546A
29,40 € / ks 24,50 € bez DPH

Zvoľte variant

Terasové platne vyrobené z prírodného kameňa pre prirodzený vzhľad terasy. Túto dlažbu charakterizujú veľké formáty s hladkým rovným povrchom. Je ideálna na terasy, chodníky, podesty, ale aj na verejné priestranstvá ako sú pešie zóny, námestia...

Detailné informácie

Rimini, 60 x 40 x 3 cm
Do 14 dní ( na objednávku ) | 546A
29,40 € / ks
24,50 € bez DPH
Tivoli, 61 x 40,6 x 3 cm
Do 14 dní ( na objednávku ) | 546
29,40 € / ks
24,50 € bez DPH

Podrobný popis

Terasová dlažba EDELTRAVERTIN je protišmyková, tvrdá a mrazuvzdorná ! Kamenná séria platní, ktorú môže vyrobiť iba príroda. Každý kus je iný ! Nekonečné množstvo možností. Príroda sa neorientuje podľa predlohy, ale podľa svojich zákonitostí.

Hladký melírovaný povrch. Odchýlky vo farbe a štruktúre sú prirodzené a nie sú dôvodom pre reklamáciu. 


  • Formát: 60 x 40 x 3 cm / 61 x 40,6 x 3 cm | 20 / 19 kg / ks
  • Farba: Tivoli, Rimini

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

hausler_d4b04c9032c88d88

Najväčší výber terasovej dlažby, plotov, bazénových obrúb, krycích a schodiskových platní

Už od roku 1960 sa rakúska spoločnosť Häusler snaží vytvárať tie najkrajšie terasy, terasové dlažby, bazénové obruby a ploty. Keďže stojíme za kvalitou, na výrobu sa používajú len tie najlepšie materiály. V našej širokej ponuke terasových dlažieb nájdete napríklad: tenkú terasovú dlažbu, taktiež exteriérovú keramickú dlažbu, terasové dlažby z betónu rôznych vzorov a tiež ponúkame jedinečné dlažby z prírodného kameňa, ktoré sa skvele hodia do interiéru a tiež do exteriéru vášho príbytku. Väčšia časť ponúkaných platní je farbená v celej svojej hrúbke. Preto si dlažbu môžete zaobliť alebo obrúsiť ako vám to vyhovuje. Ak túžite po drevenom vzore, ponúkame aj terasové dosky z drevoplastu, ktoré vám vydržia v skvelej kvalite celé roky .

Pri žiadnej našej dlažbe nie je potrebné použitie krajových líšt a všetky dlažby sú protišmykové. Ponúkame kompletne riešenie pre vašu terasu, schody, bazén a dokonca aj záhradný plot. Nemusíte si viac robiť starosti s vystavaním toho najkrajšieho plotu. V našom sortimente nájdete rôzne vzory plotov, plotových tvárnic a dokonca poštových schránok. Spoločnosť Häusler sa tiež špecializuje na bazénové obruby/lemy, schody, a krycie platne veľkých formátov či formátov na mieru.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie