KNIFE BLOCK magnetický blok Ofyr

Kód: OA-KB
69 € / ks 57,50 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia

Elegantný blok s magnetmi vyrobený z masívneho dreva perfektný do držiakov OFYR Butcher Block a Island, ale tiež praktický v kuchyni. Blok je vhodný na skladovanie špachtle OFYR, má v sebe skryté magnety, ktoré v bloku držia náčinie na mieste.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantný blok z masívneho dreva je vhodný do držiakov OFYR Butcher Block a Island, ale tiež výborne poslúži v kuchyni, či na jedálenskom stole. Perfektný na skladovanie špachtle či noža s vidlicou OFYR. Skryté magnety v bloku držia všetky pomôcky na mieste.


knife_block_magneticky_blok_ofyr_b_4e9e9a29ba1d261e 

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.