Kokosové brikety Ofyr

Kód: OA-CB-2KG
6,90 € / ks 5,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Kokosové brikety OFYR Coconut Briquettes nedymia ako bežné uhlie a sú ideálnym palivom pre použitie v grile OFYR Tabl'O.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálnym palivom pre použitie v grile OFYR Tabl'O sú brikety z kokosového odpadu OFYR Coconut Briquettes. Sú veľmi účinné, majú veľkú výhrevnosť, dlho horia (2-3 hodiny) iba s minimálnym dymom, minimálnym zápachom a zostáva po nich len málo popola. Sú veľmi skladné a 100% odbúrateľné, z odpadov z kokosových orechov.


kokosove_brikety_ofyr_b_2a183fb158bd63b5

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.