O nás

Sme slovenská spoločnosť zameraná na predaj a distribúciu špičkových produktov do záhrady, terasy a do interiéru či exteriéru domu.

Celý príbeh firmy začal v roku 2007, keď " z dvoch vriec klébru v garáži " a ochoty na sebe pracovať, začala vznikať iniciatíva pre vlastné podnikanie. Zakladateľ firmy Kabex s.r.o., Ľubomir Šmantík, začínal s distribúciou produktov rakúskej firmy Häusler. Sortiment firmy sa v tých časoch skladal z terasových platní a dlažby, bazénových obrúb a plotov. 

O rok neskôr sa firma rozrástla o ďalších zamestnancov a neskôr padol návrh priblížiť sa k ľuďom aj menom, 
preto v roku 2014 bola firma premenovaná na HouseGarden s.r.o. 
Postupne sa z malej kancelárie firma rozrastala o ľudí, priestory aj nových dodávateľov. Už od začiatku bolo vskutku jasné, že našou prioritou je spokojnosť klienta. Snažíme sa spĺňať všetky vaše požiadavky a preto sa náš sortiment neustále rozrastá o jedinečné produkty ako sú kachle a kotly na pelety, vírivky, solárne sprchy či keramické grily. 

Našou snahou je poskytnúť zákazníkovi produkt najlepšej kvality, za ktorú si možno priplatí viac, ale efekt životnosti je dlhotrvajúci a bez ďalších investícií. Naši zákazníci sa stávajú našimi priateľmi, ktorí sú vďační za dobrú investíciu, kvalitné poradenstvo a servis aj po mnohých rokoch. Rozumieme, že v dnešnej dobe je náročnosť výberu oveľa vyššia ako kedysi. Produktov na trhu je také množstvo, že sa zákazník sám nevie rozhodnúť či ma upriamiť pozornosť na cenu alebo kvalitu. Práve preto pre vás vytvárame vonkajšie vzorové záhrady a predajne, kde si môžete prísť všetky naše produkty prezrieť zblízka a poradiť sa o nich.

Príďte nás navštíviť osobne.
Sme vždy ochotní vám pomôcť s návrhom pre vašu terasu či záhradu, poprípade poradiť či doporučiť čo by vám vyhovovalo najviac.

" Našou neustálou snahou je ponúknuť produkty, ktoré vám nielen spríjemnia voľno po namáhavej práci, ale aj ušetria prevádzkové náklady a zároveň šetria životné prostredie. "