ROTISSERIE set na grilovanie Ofyr

Kód: OA-R-SET
299 € / set 249,17 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Grilovací set z nehrdzavejúcej ocele ROTISSERIE Ofyr je nevyhnutnosť pre každého nadšenca grilovania. Sada obsahuje dva pevné stĺpiky, dve rúrky, špíz s otočným háčikom, dva veľké aj malé držiaky na mäso a ako bonus závesný háčik na kotlík.

Detailné informácie

Podrobný popis

Otočný ražeň a stojan na kotlík OFYR ROTISSERIE je povinná výbava k záhradnému ohniskovému grilu OFYR. Je kompatibilný aj s OFYR 85 a OFYR 100. Súčasťou výbavy je napichovací špíz s otočným háčikom v dvoch veľkostiach a hák na kotlík. 


rotisserie_set_na_grilovanie_ofyr_b_0d956b0e869f87d0

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Hmotnosť: 5.8 kg
Farba: Nehrdzavejúca oceľ
Rozmery:: 75 x 29,5 x 5,5 cm
Hmotnosť:: 5,8 kg
Materiál:: nehrdzavejúca oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.