Revolúcia v grilovaní s grilmi Traeger

Máme skvelú správu pre všetkých milovníkov dobrého jedla a grilovania. Od dnes môže byť gril majstrom naozaj každý. Grily na pelety Traeger menia pohľad na prípravu jedla. Už žiadne obavy o vysušené či surové mäso alebo že celú párty prestojíte pri grile. Zapaľujú sa jednoducho ako plynové alebo elektrické grily ale zároveň Vám doprajú vychutnať si pravú vôňu kvalitného dreva, sú 100% plne automatické a ich údržba je jednoduchá. 

traeger1

Pre koho je určený gril na pelety?

Pre každého, kto miluje výborné jedlo a jeho prípravu na čerstvom vzduchu a nezameniteľnú vôňu dreva. Je jedno, či ste mladý párik alebo mnohopočetná rodina, či si chcete na večeru vychutnať grilované krídla vo dvojici alebo organizujete veľké rodinné akcie. Traeger má gril pre každého - pre začiatočníkov aj pre profesionálov. Dokonca aj pre cestovateľov, ktorý si dobré jedlo neodpustia ani mimo domu.

Ako sa používa peletový gril?

Keď Vám napíšeme, že stačí nasypať do grilu pelety, urobiť pár klikov alebo mať po ruke mobilný telefón aby ste pripravili dokonalé voňavé jedlo, možno nám neuveríte. Grily Traeger série PRO, TIMBERLINE a IRONWOOD majú ovládanie cez WiFi takže po naložení peliet a zapnutí grilu už všetko ostatné nastavujete cez Vaše mobilné zariadenie. 

Dokonca si môžete vybrať z množstva receptov priamo v aplikácii a tá za Vás nielen nastaví gril na požadované hodnoty ale Vás aj krok po kroku prevedie prípravou jedla od začiatku až po servírovanie. Jednoducho grilovanie na peletovom grile zvládne naozaj každý.

Ktorý gril je pre mňa ten vhodný?

Vybrať si môžete z troch sérii - PRO, IRONWOOD alebo TIMBERLINE. Každý zo série je dodávaný v dvoch veľkostiach a líšia sa výbavou. Pri výbere treba brať do úvahy, pre koľko ľudí budeme grilovať, čo budeme grilovať a aký štýl úpravy budeme používať najčastejšie. Od toho potom volíme veľkosť grilovacej plochy, veľkosť zásobníka na pelety, funkcie a výbavu.

Poďme si teda predstaviť jednotlivé modely, aby ste si mohli vybrať ten správny práve pre Vás. 

traeger3

Gril na pelety PRO 575 a PRO 780

Základná séria ktorá však predbieha aj najlepšie modely konkurencie svojou výbavou a funkciami. Na výber máte dve veľkosti, ovládanie pomocou Wifi (WiFIRE) cez Váš mobilný telefón so všetkými výhodami aplikácie Traeger a nový Direct Drive motor s rýchlym zapaľovaním a ešte kvalitnejším dymom. Táto séria je cenovo dostupná a poskytuje všetky základné výhody grilovania na peletovom grile, ktoré si okamžite zamilujete.

Gril na pelety IRONWOOD 650 a IRONWOOD 885

Séria IRONWOOD má všetko čo séria PRO, avšak navyše je vybavená dvojitou bočnou izoláciou pre grilovanie v chladnejšom počasí, bočnú policu na odkladanie, nastaviteľné rošty, väčšiu komoru na pelety a funkcie Downdafrt a Tru Convection. O nich si povieme v článku Technológie, ktoré menia svet BBQ. Táto séria je zlatá stredná cesta dostupná tiež v dvoch veľkostiach. Jej výberom získate technológiami nabitý gril s ktorým budete za profesionála na každej rodinnej grilovačke a kamaráti Vám budú hovoriť “Majster BBQ”.

Gril na pelety TIMBERLINE 850 a TIMBERLINE 1300

Grily pre fajnšmekrov, profesionálnych gril majstrov ale samozrejme aj pre veľké domácnosti, komunitné grilovačky, cateringy, festivaly a väčšie spoločenské udalosti vďaka naozaj veľkej grilovacej ploche už pri menšej verzí TIMBERLINE 850. TIMBERLINE séria má všetko, čo séria IRONWOOD, má však navyše plne zaizolované boky aj poklop s tesnením, nerezové rošty s troma úrovňami uloženia, väčší zásobník so senzorom peliet, prednú policu na odkladanie a ďalšie vychytávky, vďaka ktorým s týmto grilom pripravíte dokonalé chutné jedlá aj pre veľký počet jedákov - a to všetko bez námahy, jednoducho plne automaticky. TIMBERLINE bude Vaším tajomstvom a kľúčom k spokojným zákazníkom, priateľom a rodine. 

traeger7