SOFT COVER BLACK krycia plachta na gril Ofyr

Kód: OA-SCB-100 OA-SCB-85 OA-SCB-XL Zvoľte variant
45 € / ks 39 € / ks 75 € / ks od 39 € / ks 37,50 € bez DPH 32,50 € bez DPH 62,50 € bez DPH od 32,50 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Krycia plachta na ohniskový gril Ofyr ideálna na použitie s poklopom Snuffer. Chráni ohniskový gril pred dažďom, znečistením a vlhkosťou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

S praktickou krycou plachtou OFYR SOFT COVER BLACK zabránite prístupu vody do ohniskového grilu a chránite grilovaciu plochu pred znečistením z okolia.

Na uhasenie ohňa používajte  OFYR Snuffer, ktorý je ideálny na použitie s krycou plachtou.
Grilovaciu plochu udržiavajte neustále mierne mastnú, aby sa predošlo korózii pod krycou plachtou z dôvodu vlhkosti z okolia. 


soft_cover_black_krycia_plachta_na_gril_ofyr_b_b851b4cd88f4b7a5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.