ALLBRINE NUMBER ONE BBQ soľ na suché a mokré marinovanie 800 g Grate Goods

Kód: DBCAB2
Novinka
Značka: Grate Goods
14,90 € / ks 12,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2022

Grate Goods AllBrine No.1 je univerzálny prípravok na ošetrenie morskou soľou. Solenie je starodávna metóda, ktorá sa pôvodne používala na konzervovanie potravín. V súčasnosti používame hlavne na nakladanie, pretože výrazne zlepšuje jemnosť, šťavnatosť a chuť mäsa a rýb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Grate Goods AllBrine No.1 je univerzálny prípravok na ošetrenie morskou soľou. Solenie je starodávna metóda, ktorá sa pôvodne používala na konzervovanie potravín. V súčasnosti používame hlavne na nakladanie, pretože výrazne zlepšuje jemnosť, šťavnatosť a chuť mäsa a rýb. Tento spôsob prípravy je bežnejší v Amerike ako v Európe. Solenie mení štruktúru väčších, alebo tuhších kúskov grilovaného mäsa a robí ich úžasne jemnými. Ale aj obyčajné kuracie prsia vyjdú z grilu úžasne šťavnaté, ak boli niekoľko hodín marinované v AllBrine. Grite Goods #1 AllBrine obsahuje morskú soľ, cukor, bylinky a korenie, ako aj klasické koreniny mrkvu, cibuľu, pór a zeler. Na rozdiel od mnohých iných soľných roztokov má táto AllBrine mierny obsah soli. Dá sa preto dobre kombinovať s niektorým z našich prípravkov. Allbrine No.1 je vhodný pre ryby, mäso, hydinu a zeleninu. Dodá chuť steaku, údenému lososu, zverine, kuraciemu mäsu, hydine, prsiam, údenému mäsu, bravčovému mäsu a rebierkam.


  • Objem: 800 g

allbrine_no.1


Zloženie: Soľ, cukor, zeler, cibuľa, mrkva, borievky, rasca, horčica, korenie, pór, nové korenie, semiačka feniklu, čili, rebríček.

Alergény sú vyznačené hrubým písmom.

Dodatočné parametre

Kategória: BBQ injektáž a marinovanie
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grate Goods All Brine Color - Aalvink Online butcher

To, čo robíme, je BBQ

V USA, krajine grilovania, sme už vyše dvadsaťpäť rokov získavali inšpiráciu a poznatky o technikách grilovania, bylinkových zmesiach a omáčkach. Doma v Holandsku sme tieto poznatky využili na vývoj vlastných jedinečných produktov na grilovanie. Spočiatku sme tieto produkty vyvíjali pre vlastnú potrebu. Starostlivo sme ich zostavili, aby sme sa mohli zúčastniť exkluzívnych celosvetových súťaží v grilovaní. A so skvelými výsledkami! V roku 2015 sme s naším tímom - The Dutch BBQ Crew - vyhrali medzinárodnú 'Whole Hog Award' a stali sme sa majstrami sveta v BBQ. Od tohto momentu sme si uvedomili, že naše produkty Grate Goods a ich základné príbehy môžu zmeniť každého záhradného grilovača na grilovacieho kráľa.