BINGO dlaždica 33,3x33,3x1,6 cm

Kód: 226 226/2 226/1 226/3 Zvoľte variant
Posledný kus Výpredaj
Značka: Häusler
5,19 € / ks 4,33 € bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Terasové platne sa vyznačujú mechanickou pevnosťou, efektným vzhľadom a sú veľmi príjemné na chodenie i odolné voči pošmyknutiu. Hrúbka dlažby je iba 1,6 cm, preto je vhodná aj na renovácie terás a schodísk, kde už nezostáva miesto pre hrubšiu dlažbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Terasové dlaždice BINGO sú najlepšia náhrada za nevhodnú keramickú dlažbu do exteriéru, neporovnateľne dlhšia životnosť a vyššia bezpečnosť. Hrúbka je iba 1,5 cm, preto je vhodná aj na renovácie terás a schodísk, kde už nezostáva miesto pre hrubšiu dlažbu. Betónové dlaždice sú rovnakej štruktúry a farby v celej svojej hrúbke, čo umožňuje ich všestranné použitie jednoduchým opracovaním hrany. Veľká farebná škála umožňuje nekonečné množstvo kombinácií na terase pri dome.


  • Formát : 33,3 x 33,3 x 1,6 cm | 4 kg / ks
  • Farba : Zelená, Biela, Žltá, Červená
  • Spotreba : 9 ks / m²
  • Balenie : 200 ks / paleta

Máte 5 hodín na utretie vzniknutej nečistoty !

Ľahká údržba a čistenie - odstránenie škvŕn ešte pred ich vznikom. Aj tá najkrajšia terasa sa zašpiní či už pôsobením prírody alebo jej používaním.

Technológia LeichtRein

  • Zabraňuje okamžitému nasiaknutiu nečistôt do povrchu platní, preto uľahčuje čistenie terasy.
  • Extrémne znečistenie môže byť odstránené bez následkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Terasové platne
Rozmer: 33,3 x 33,3 x 1,6 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

hausler_d4b04c9032c88d88

Najväčší výber terasovej dlažby, plotov, bazénových obrúb, krycích a schodiskových platní

Už od roku 1960 sa rakúska spoločnosť Häusler snaží vytvárať tie najkrajšie terasy, terasové dlažby, bazénové obruby a ploty. Keďže stojíme za kvalitou, na výrobu sa používajú len tie najlepšie materiály. V našej širokej ponuke terasových dlažieb nájdete napríklad: tenkú terasovú dlažbu, taktiež exteriérovú keramickú dlažbu, terasové dlažby z betónu rôznych vzorov a tiež ponúkame jedinečné dlažby z prírodného kameňa, ktoré sa skvele hodia do interiéru a tiež do exteriéru vášho príbytku. Väčšia časť ponúkaných platní je farbená v celej svojej hrúbke. Preto si dlažbu môžete zaobliť alebo obrúsiť ako vám to vyhovuje. Ak túžite po drevenom vzore, ponúkame aj terasové dosky z drevoplastu, ktoré vám vydržia v skvelej kvalite celé roky .

Pri žiadnej našej dlažbe nie je potrebné použitie krajových líšt a všetky dlažby sú protišmykové. Ponúkame kompletne riešenie pre vašu terasu, schody, bazén a dokonca aj záhradný plot. Nemusíte si viac robiť starosti s vystavaním toho najkrajšieho plotu. V našom sortimente nájdete rôzne vzory plotov, plotových tvárnic a dokonca poštových schránok. Spoločnosť Häusler sa tiež špecializuje na bazénové obruby/lemy, schody, a krycie platne veľkých formátov či formátov na mieru.