iKAMAND inteligentné zariadenie pre keramický gril Kamado Joe

Kód: KJ-KAMANDEU BJ-KAMANDEU Zvoľte variant
299 € / ks 249,17 € bez DPH
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Diaľkové ovládanie iKamand pre keramického grily Kamado Joe. Umožňuje vám zistiť nielen presnú teplotu v grile, ale aj stav teploty samotných pripravovaných jedál. A to všetko bez toho, aby ste samotný gril museli otvárať. Pomocou aplikácie iKamand pre mobilné zariadenia tak budete mat vždy absolútnu kontrolu nad vašim grilom bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Premeňte svoj gril úplne jednoducho na digitálne zariadenie a užite si pohodlný a moderný zážitok.

Detailné informácie

Podrobný popis

iKamand premieňa aj umenie pomalého grilovania na jednoduchú záležitosť - aj zo začiatočníka urobí majstra v grilovaní. Toto inteligentné prelomové zariadenie jednoducho pripevnite na spodný otvor vášho grilu a úplnú kontrolu nad teplom, dymom a výslednou teplotou máte už vo svojich rukách. Len si sadnite, oddychujte a vychutnávajte si šťavnaté jedlo plné chuti s minimom úsilia. Po začatí grilovania sa môžete pokojne vzdialiť a sledovať svojho pomocníka na diaľku. Pomocou aplikácie iKamand máte vždy absolútnu kontrolu nad vašim grilom bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

kamado_joe_ikamand_banner2

Algoritmy metód grilovania s iKamand sú skúšané, otestované a osvedčené tak, aby dokonale pripravili vaše jedlo. iKamand využíva inteligentnú reguláciu teploty a inteligentné vnímavé ventilátory, aby sa vaše varenie či pečenie stalo ešte príjemnejším, a to počas celej doby - od začiatku až po lahodný výsledok.

kamado_joe_ikamand_pouzitie

iKamand Vám umožňuje zistiť presnú teplotu v grile a stav teploty jedla bez toho, aby ste museli otvárať gril. S touto inteligentnou technológiou sú dni, kedy sa Vám stalo, že ste jedlo nedopiekli alebo spálili, už preč. Toto praktické zariadenie stačí len nastaviť a nechať ho piecť za vás. 

kamado_joe_ikamand_aplikácia-02


Inteligentná technológia iKamand v balení obsahuje :

  • 1x ventilátor na reguláciu teploty Kamado Classic alebo Big Joe
  • 1x plastová krytka pre ventilátor
  • 1x napájací adaptér 12 V 
  • 1x sonda na potraviny
  • 1x sonda do grilu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
OS Avatar autora I kamand big joe 18.9.2022 15:30
Dobrý den, minule jste mě super poradily se slow rollerem sedi mi do grilu dobře. Chtěl jsem Vám poprosit jestli by jste mi nemohli u I kamandu na big joe opět něco změřit. Jestli jsem to správně pochopil je potřeba vsunout do spodni klapky takový plíšek na který se nasazuje ten větráček. Mohli by jste mi prosím změřit ten plech? Abych věděl jestli půjde nasunout na můj gril ? Díky za info.
Odpovedať

kamado_joe_a4b02515c0221759

Inovatívne a dokonalé keramické grily na drevené uhlie pre gurmánov ale aj profesionálov

Príbeh americkej spoločnosti Kamado Joe začal ako víkendové hobby dvoch priateľov, ktorí túžili vytvoriť jedinečný produkt a zdielať tak vášeň z grilovania. Keramický gril Kamado Joe nie je len obyčajný gril, je to gril, pec aj udiareň v jednom.

Kamado Joe nie je iba rad výrobkov ale výsledok toho keď dvaja chlapci, ktorí radi grilujú, vážne uvažujú o vytvorení najlepšieho keramického grilu na svete. 
Kvalita. Inteligentnejšie funkcie. Inovatívnejšie príslušenstvo a dlhoročné priateľstvo. 

Najväčšou výhodou keramického grilu je schopnosť izolácie tepla a tepelného obehu kvôli tvaru vyžaduje oveľa menej celkového tepla.
Nahriaty a pripravený za 15 minút až na 400°C - čo nie je možné pri žiadnom inom grile.
Kamado Joe je dokonalý gril. Jeho keramická konštrukcia a jedinečný okrúhly tvar, spolu s využívaním drevného uhlia znamená, že mäso pripravované v ňom si ponechá šťavnatosť a jemnosť a pochytí pri tom jemnú chuť po grilovaní ako na pravom dreve.