ISLAND 85 vonkajší ohniskový gril Ofyr

Kód: OI-85-TW OI-85-CD OIB-85-TW OIB-85-CD Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
OFYR Island 85 Black TW
2 645 € / ks 2 845 € / ks 2 795 € / ks 2 995 € / ks od 2 645 € / ks 2 204,17 € bez DPH 2 370,83 € bez DPH 2 329,17 € bez DPH 2 495,83 € bez DPH od 2 204,17 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

OFYR Island je typ vonkajšieho ohniska "všetko v jednom" vo verzii Corten a Black, kde nájdete okrem oceľovej platne na grilovanie a varenie, aj veľkú priehradku na ukladanie a skladovanie dreva. OFYR zároveň hreje, takže ho využijete nielen počas letnej sezóny. S ohniskami OFYR sa vonkajšie varenie a grilovanie mení na spoločenskú a zábavnú udalosť. Pri spoločnom ohni si môže každý pripravovať jedlo podľa svojej chuti a popritom sa baviť s ostatnými.

Detailné informácie

Podrobný popis

Impozantné vonkajšie ohnisko na grilovanie s veľkou priehradkou na drevo a pracovnou doskou z keramiky alebo teakového dreva, ktorý dokonale zapadne do každej štýlovej záhrady. Takisto sa môže pochváliť aj masívnou doskou na prípravu jedla a praktickou priehradkou na kuchynské náradie, korenie či bylinky. Ohniskový gril OFYR Island prináša najnovší trend spoločenského grilovania pre všetkých, ktorí radi trávia svoj voľný čas vonku na záhrade s priateľmi a rodinou.

Záhradný gril OFYR Island je vyrobený z počasiu a korózii odolných materiálov, ktoré sa používajú na sochárske a architektonické výtvory. Platňa na grilovanie je vyrobená z čiernej uhlíkovej ocele, ktorá je odolná vonkajším vplyvom počasia, žiaruvzdorná a pružná. Ako palivo sa používa suché drevo. 


vonkajsi_ohniskovy_gril_island_85_ofyr_b_d040092dc30f3118

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Výška:: 102,7 cm
Šírka:: 135 cm
Hĺbka:: 45 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.