Multifunkčný exteriérový stôl 160 cm Alfa Forni

Kód: AFR-10045
ZADARMOZADARMO
multifunkcny exterierovy stol 160 cm alfa forni
1 900 € / ks 1 583,33 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia

Premeňte svoj záhradu alebo terasu na domácu pizzeriu pomocou multifunkčného stola Alfa Forni. Môžete tak predviesť svojim hosťom prípravu lahodnej pizze so všetkým, čo k tomu patrí. Vďaka šírke 160 cm a použitým materiálom si vytvoríte dokonalú exteriérovú kuchyňu, ktorú vďaka kolieskam premiestníte tam, kde práve potrebujete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálna vonkajšia kuchyňa a pizzeria

Multifunkčný stôl vám poskytne všetko čo potrebujete pre vytvorenie vonkajšej pizzerie. Poskytne vám dostatok miesta pre umiestnenie pizza pece a tiež pracovnú plochu pre prípravu jedál. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 304 s povrchovou úpravou Scotch Brite a neobsahuje žiadne ostré hrany.

Množstvo odkladacieho priestoru

Dostatok odkladacieho priestoru v spodnej časti vám skvelo poslúži pre uskladnenie dreva, plynových fliaš a ďalšieho príslušenstva. Poskytuje aj možnosť namontovať dvierka.

Maximálna flexibilita

Vďaka kolieskam ho ľahko presuniete kde práve potrebujete a poskytne vám tak dokonalú flexibilitu.

Množstvo zabudovaného príslušenstva

Stôl vám poskytne aj ďalšie zabudované vybavenie:

  • držiak na pizza lopatu
  • nerezové háčiky na zavesenie náradia alebo utierok
  • hliníkovú rukoväť
  • otvor pre slnečník
  • otvárač na fľaše

Rozmery a použité materiály

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ 304 s povrchovou úpravou Scotch Brite (hrúbka 2 mm)
  • Rozmery: 160 x 89,5 x 93 cm

multifunkcny-exterierovy-stol-alfa-forni-detail

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre pizza pece
Hmotnosť: 86 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

alfa_forni_dcbb04ce91dbf445

Alfa Forni je spoločnosť ktorá sa špecializuje na výrobu peci na drevo a plyn, krbov a žiaruvzdorných tehál. V posledných rokoch  sa Alfa sústredila na výrobu peci na drevo a plyn pre domáce a profesionálne použitie. Sídlo spoločnosti Alfa má sídlo v Anagni, medzi Rímom a Neapolom, v mieste rodiska pizze.

DVE rodiny, JEDNA vášeň

PRIEKOPNÍCI PEČENIA

„Predstavujeme si svet v ktorom sa pec na drevo stane intuitívnym zariadením pre každého. Radi by sme priviedli ľudí späť ku koreňom a v každej domácnosti videli jednu z našich pecí. “


V roku 1977 sa Rocco a Marcello, dvaja bratranci z juhu Talianska, rozhodli postaviť pre svoje záhradné párty pec na drevo. Chceli niečo, čo vyzeralo tak dobre, ako dobre to pieklo. Po mnohých neúspešných pokusoch sa zrodila firma forno Tradizionale ... Počas leta 2010, keď mali „pizza“ párty, si Roccov syn Andrea všimol, že všetci hostia majú radi pizzu, ale neradi čakajú na jej prípravu 3 hodiny. Ich technológia toku tepla skvele fungovala v ohrievačoch z nehrdzavejúcej ocele. Andrea teda povedal: „Prečo to nepoužiť aj v našich peciach?“ Jeho otec a strýko boli spočiatku veľmi skeptickí. Forno Tradizionale bola obľúbená už roky. Prečo to meniť? Nakoniec ich však prinútil, aby ho to nechali vyskúšať. Fungovalo to veľmi dobre: ​​najmenšia pec dosiahla svoju pracovnú teplotu len za 10 minút a pizzu pre 50 ľudí napiekla za hodinu!
Pre tých z vás, ktorí majú stále radi starú klasiku, nebojte sa. Firma Alfa Forni bude pokračovať v inováciách, a zároveň zostane verná svojim koreňom, ako chceli Rocco a Marcello.