Pizza príslušenstvo pre pizza pece Alfa

Kód: AFISETP90
Akcia Posledný kus Výpredaj
Značka: Alfa
276 € –10 %
set peel alfa forni
276 € –10 % 249 € / set 207,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2022

Kvalitný náradie pre pizzérie vám dopomôže k ešte jednoduchšej manipulácií s pizza pecou a horúcim jedlom. Dĺžka pizza nástrojov : cca. 90 cm 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada nástrojov z nehrdzavejúcej ocele sa skladá z:

Okrúhla lopatka: Okrúhla lopatka je ľahká, robustná a ľahko sa s ňou manipuluje. Vďaka svojej štruktúre z brúsenej ocele vám  umožní ľahko vyčistiť miesto, kde sa pizze dotýka pece.

Kutáč na uhlíky: Kutáč na uhlíky vám umožňujú pripraviť pec a presunúť popol, žeravé uhlíky a horiace drevo nabok.

Lopata na pizzu: Lopata na vloženie pizze do pece, s drevenou rukoväťou a štruktúrou z brúsenej nehrdzavejúcej ocele, zaručuje robustnosť, čistotu a ľahkú manipuláciu. Zaoblený okraj umožňuje ľahké vloženie pizze do rúry.

Kefa: Kefa je vybavená mosadznými štetinami, ktoré zefektívňujú čistenie a predovšetkým zachovávajú žiaruvzdorné vnútro pece.


Dĺžka pizza nástrojov : cca. 90 cm 

Dodatočné parametre

Kategória: Pizza pece
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

alfa_forni_dcbb04ce91dbf445

Alfa je spoločnosť ktorá sa špecializuje na výrobu peci na drevo a plyn, krbov a žiaruvzdorných tehál. V posledných rokoch  sa Alfa sústredila na výrobu peci na drevo a plyn pre domáce a profesionálne použitie. Sídlo spoločnosti Alfa má sídlo v Anagni, medzi Rímom a Neapolom, v mieste rodiska pizze.

DVE rodiny, JEDNA vášeň

PRIEKOPNÍCI PEČENIA

„Predstavujeme si svet v ktorom sa pec na drevo stane intuitívnym zariadením pre každého. Radi by sme priviedli ľudí späť ku koreňom a v každej domácnosti videli jednu z našich pecí. “


V roku 1977 sa Rocco a Marcello, dvaja bratranci z juhu Talianska, rozhodli postaviť pre svoje záhradné párty pec na drevo. Chceli niečo, čo vyzeralo tak dobre, ako dobre to pieklo. Po mnohých neúspešných pokusoch sa zrodila firma forno Tradizionale ... Počas leta 2010, keď mali „pizza“ párty, si Roccov syn Andrea všimol, že všetci hostia majú radi pizzu, ale neradi čakajú na jej prípravu 3 hodiny. Ich technológia toku tepla skvele fungovala v ohrievačoch z nehrdzavejúcej ocele. Andrea teda povedal: „Prečo to nepoužiť aj v našich peciach?“ Jeho otec a strýko boli spočiatku veľmi skeptickí. Forno Tradizionale bola obľúbená už roky. Prečo to meniť? Nakoniec ich však prinútil, aby ho to nechali vyskúšať. Fungovalo to veľmi dobre: ​​najmenšia pec dosiahla svoju pracovnú teplotu len za 10 minút a pizzu pre 50 ľudí napiekla za hodinu!
Pre tých z vás, ktorí majú stále radi starú klasiku, nebojte sa. Firma Alfa Forni bude pokračovať v inováciách, a zároveň zostane verná svojim koreňom, ako chceli Rocco a Marcello.