QUARZETA PALLADIO obklad z prírodného kameňa

Kód: 682 677 Zvoľte variant
10,38 € / ks 7,26 € / ks od 7,26 € / ks 8,65 € bez DPH 6,05 € bez DPH od 6,05 € bez DPH
Do 14 dní ( na objednávku ) Do 14 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia
Obklad z prírodného kameňa vhodný do exteriéru aj interiéru. Obkladový panel je k dispozícií v rovnom formáte (1 ks) alebo v rohovom formáte (2 ks). Keďže kameň je prírodný materiál jeho štruktúra a farebná heterogénnosť je jeho prirodzenou vlastnosťou. Obklady tohto druhu sú vhodné na sokel, krb alebo fasádu vášho domu. Svoje miesto si nájde v každom interiéri, kde sa dá použiť na obklady stien v kuchyni alebo v kúpeľni. Svojím prírodným vzhľadom dodáva priestoru výnimočnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rovný formát obkladu (1 ks):

  • dĺžka ,šírka: 35  x 18 cm
  • hrúbka: 1,5 až 2,5 cm
  • hmotnosť: 2,3 kg
  • 1m² = 16 ks

Rohový formát obkladu (2 ks):

  • dĺžka ,šírka: 1 kus: 15 x 18 cm    2 kus : 20 cm x 18 cm
  • hrúbka: 1,5 až 2,5 cm
  • hmotnosť: 2,3 kg
  • 1m = 5,55 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

hausler_d4b04c9032c88d88

Najväčší výber terasovej dlažby, plotov, bazénových obrúb, krycích a schodiskových platní

Už od roku 1960 sa rakúska spoločnosť Häusler snaží vytvárať tie najkrajšie terasy, terasové dlažby, bazénové obruby a ploty. Keďže stojíme za kvalitou, na výrobu sa používajú len tie najlepšie materiály. V našej širokej ponuke terasových dlažieb nájdete napríklad: tenkú terasovú dlažbu, taktiež exteriérovú keramickú dlažbu, terasové dlažby z betónu rôznych vzorov a tiež ponúkame jedinečné dlažby z prírodného kameňa, ktoré sa skvele hodia do interiéru a tiež do exteriéru vášho príbytku. Väčšia časť ponúkaných platní je farbená v celej svojej hrúbke. Preto si dlažbu môžete zaobliť alebo obrúsiť ako vám to vyhovuje. Ak túžite po drevenom vzore, ponúkame aj terasové dosky z drevoplastu, ktoré vám vydržia v skvelej kvalite celé roky .

Pri žiadnej našej dlažbe nie je potrebné použitie krajových líšt a všetky dlažby sú protišmykové. Ponúkame kompletne riešenie pre vašu terasu, schody, bazén a dokonca aj záhradný plot. Nemusíte si viac robiť starosti s vystavaním toho najkrajšieho plotu. V našom sortimente nájdete rôzne vzory plotov, plotových tvárnic a dokonca poštových schránok. Spoločnosť Häusler sa tiež špecializuje na bazénové obruby/lemy, schody, a krycie platne veľkých formátov či formátov na mieru.