Hotové krby s obložením z prírodného kameňa

Krby PURESTONE sú krby s obložením z čistého prírodného kameňa opracovaného inovatívnou technológiou rakúskej kvality. Hotové krby CUBE sú orientované na kvalitu. Nič nie je dôležitejšie ako bezpečnosť a pohodlie zákazníkov. Výrobca preto dodržiava najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti výrobkov.


Aké výhody ponúkajú hotové krby CUBE ?

1. Kvalitná obstavba krbu

Určite sa pýtate prečo by ste mali uprednostniť krb CUBE pred inou krbovou vložkou. Jednou z výhod hotových krbov CUBE je skutočnosť, že nemusíte premýšľať nad dizajnom obstavania krbovej vložky. Krby CUBE majú totiž obklad z prírodného kameňa, ktorý sa skladá z jednoducho aplikovateľných dielov opracovaného kameňa v troch farebných variáciách.
Raum 1 P20 grigio saronno

2. Krb, ktorý šetrí váš čas

S hotovými krbmi Cube môžete mať krásny a spoľahlivý krb vo vašej obývačke ešte rýchlejšie vďaka jeho jednoduchej konštrukcií zostavenia. Krb CUBE ponúka jedinečný zážitok z čistého ohňa, ktorý spĺňa najvyššie nároky súčasnej kultúry vykurovania. Oheň a teplo z nového krbu si môžete užívať už v priebehu pár hodín.

Raum 4 C20 nero roma NEU

3. Jedinečný dizajn a pôžitok

Krby vhodné do súkromných domov, nízko-energetických domov aj v luxusných apartmánov, do reštaurácií... Naše krby sú vhodné na akékoľvek mieste, kde sa cení štýl, atmosféra a vkus. Kombinujú maximálnu bezpečnosť s vysokou kvalitou a jedinečným štýlom. Uľahčujú vytvorenie pôvabného ohniska pre každý obytný priestor.

uma_70_krb_na_drevo_cube_purestone_b_7bccc3de3708dd41

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie