Hotové krby s obložením z prírodného kameňa

Krby PURESTONE sú krby s obložením z čistého prírodného kameňa opracovaného inovatívnou technológiou rakúskej kvality. Hotové krby CUBE sú orientované na kvalitu. Nič nie je dôležitejšie ako bezpečnosť a pohodlie zákazníkov. Výrobca preto dodržiava najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti výrobkov.


Aké výhody ponúkajú hotové krby CUBE ?

1. Kvalitná obstavba krbu

Určite sa pýtate prečo by ste mali uprednostniť krb CUBE pred inou krbovou vložkou. Jednou z výhod hotových krbov CUBE je skutočnosť, že nemusíte premýšľať nad dizajnom obstavania krbovej vložky. Krby CUBE majú totiž obklad z prírodného kameňa, ktorý sa skladá z jednoducho aplikovateľných dielov opracovaného kameňa v troch farebných variáciách.hotove krby Cube Purestone grigio saronno_1

2. Krb, ktorý šetrí váš čas

S hotovými krbmi Cube môžete mať krásny a spoľahlivý krb vo vašej obývačke ešte rýchlejšie vďaka jeho jednoduchej konštrukcií zostavenia. Krb CUBE ponúka jedinečný zážitok z čistého ohňa, ktorý spĺňa najvyššie nároky súčasnej kultúry vykurovania. Oheň a teplo z nového krbu si môžete užívať už v priebehu pár hodín.

Tip: Zlaďte si pri zariaďovaní obývačky krb s nábytkom a prineste tak do miestnosti harmóniu a súlad medzi jednotlivými prvkami. Vyberte si sedaciu súpravu, skrinky a poličky tak, aby sa ich farebné tóny dopĺňali s farbou a materiálom krbu a naopak.

Raum 4 C20 nero roma NEU

3. Jedinečný dizajn a pôžitok

Krby vhodné do súkromných domov, nízko-energetických domov aj v luxusných apartmánov, do reštaurácií... Naše krby sú vhodné na akékoľvek mieste, kde sa cení štýl, atmosféra a vkus. Kombinujú maximálnu bezpečnosť s vysokou kvalitou a jedinečným štýlom. Uľahčujú vytvorenie pôvabného ohniska pre každý obytný priestor.

uma_70_krb_na_drevo_cube_purestone_b_7bccc3de3708dd41