STORAGE INSERT PRO Medium drevená vložka Ofyr

Kód: OSI-PRO-TW-M
ZADARMOZADARMO
STORAGE INSERT PRO Medium drevená vložka Ofyr
360 € / ks 300 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia

S drevenými vložkami STORAGE INSERT PRO premeníte úložný priestor grilov a nábytku OFYR na praktickú otvorenú skrinku, alebo skrinku s dvierkami, vhodnú na odkladanie rôznorodého príslušenstva na grilovanie, ktoré tak budete mať vždy po ruke. 

Detailné informácie

Podrobný popis

S drevenými vložkami STORAGE INSERT PRO premeníte úložný priestor grilov a nábytku OFYR na praktickú otvorenú skrinku, alebo skrinku s dvierkami, vhodnú na odkladanie rôznorodého príslušenstva na grilovanie, ktoré tak budete mať vždy po ruke. Drevená vložka Medium je určená pre model OFYR Island PRO 100.


osi-medium

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Hmotnosť: 9.5 kg
Model: bez dvierok
Rozmer: 61,5 x 63,5 x 56,5 cm
Farba: Teakové drevo
Rozmer:: 61,5 x 63,5 x 56,5 cm
Hmotnosť:: 9,5 kg
Materiál:: teakové drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.