Super jemný ryžák s rukoväťou biely

Kód: 40129
10,90 € / ks 9,08 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Čistiaca kefa s rukoväťou je praktický pomocník pri čistení a upratovaní. Tento ryžák v bielom prevedení je veľmi jemný a má odolnú rukoväť a je vhodný na použitie na kovy, laminát či náterové povrchy. Túto kefu je možné pripevniť ku veľa druhom násad vďaka vymeniteľným bokom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemný ryžák v bielom prevedení je praktický pomocník na čistenie aj upratovanie. Táto čistiaca kefa je veľmi jemná a má odolnú rukoväť. Vhodná na použitie na kovy, laminát či náterové povrchy. Určite oceníte fakt, že je možné túto kefu pripevniť ku všetkým druhom násad vďaka vymeniteľným bokom.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre vírivky a bazény
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vysokokvalitné čistiace prostriedky, ktoré vám uľahčia život a ušetria čas

Starbrite® je popredným výrobcom voskov, lakov, čistiacich prostriedkov, teakových povrchov, motorových olejov, prísad do palív a ďalších produktov v morskom priemysle. Pretože StarBrite® prevádzkujú vášniví vodáci, ktorí testujú každú položku na svojich vlastných lodiach, používajú sa iba najnovšie technológie a prísady najvyššej kvality. Najmodernejšie výrobné a distribučné zariadenie spoločnosti dodáva výrobky do takmer každej krajiny na svete. Každý produkt Starbrite®, od voskov lodí, čistiacich prostriedkov, teakových povrchov až po prísady do paliva a ďalšie, je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny výkon a hodnotu.
starbrite_a2f71d23d3d861ba