Záhradná drevená lavica LV1 110 PROWOOD

Kód: LV1110
240 € / ks 200 € bez DPH
Do 3 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Záhradná drevená lavica PROWOOD je vyrábaná z veľmi kvalitného a masívneho materiálu ThermoWood.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená záhradná lavica PROWOOD vyrobená z materiálu ThermoWood®. Životnosť materiálu ThermoWood® minimálne 30 rokov. Drevený nábytok je určený pre vonkajšie použitie aj do vlhkého prostredia.

Použitie produktov PROWOOD

Do vlhkého prostredia ako sú bazény, sauny, wellness centrá, pre vonkajšie použitie ako je posedenie v záhradách, na terasách, ako nábytok do altánov a pergolí, k vonkajším bazénom a vírivým vaniam alebo ako balkónový nábytok.


Parametre:

 • Celkové rozmery (dĺžka/šírka x hĺbka x výška): 110 x 57 x 92 cm
 • Rozmery sedáka: 110 x 40 x 45 cm
 • Hmotnosť balenia (krabica): 16 kg
 • Rozmery balenia (krabica): 120 x 39 x 10 cm
 • Nosnosť produktu: 260 kg

Balenie:

 • Produkt je dodávaný v krabiciach v rozloženom a povrchovo neošetrenom stave.
 • Súčasťou balenia je veľmi podrobný montážny návod a komponenty k veľmi jednoduchému zloženiu produktu.

Výroba nábytku z unikátneho materiálu ThermoWood®:
 • Pre výrobu dreveného záhradného nábytku PROWOOD sme zvolili materiál ThermoWood®, pretože je úplne výnimočný - kombinácia tuhej fínskej borovice s ojedinelou technológiou tepelnej úpravy v teplotnom rozmedzí 160 - 215 ˚C.
 • Pri výrobe tepelne upraveného dreva ThermoWood® sa používa iba teplo a para. Teplotnou a vlhkostnou úpravou zmení materiál ThermoWood® svoju vnútornú štruktúru a získa tým nové fyzikálne a mechanické vlastnosti - dlhšiu trvanlivosť, odolnosť proti hnilobe, vyššiu tvrdosť, rozmerovú stálosť a dochádza pri nej k zníženiu absorpcie vlhkosti, a to až o 50 % oproti tepelne neupraveným drevinám. Miera prehnutia je pri materiály ThermoWood® nižšia až o 90 % oproti tepelne neupraveným drevinám, čo veľmi zvyšuje životnosť vykonanej povrchovej úpravy.
 • Pri tepelnom procese dochádza navyše k odstráneniu (vytesneniu) všetkej živice a ďalších biologických látok, takže je materiál ThermoWood® schopný odolávať všetkým drevokazným škodcom a hubám.
 • Vďaka týmto pozitívnym zmenám svojich vlastností a vnútornej štruktúry je masívny materiál ThermoWood® schopný minimálne 30 ročnej životnosti pri priamom použití v exteriéri, a to aj bez povrchového ošetrenia, čo je doložené certifikátom o biologickej odolnosti KOMO holandskej spoločnosti SKH a britským certifikátom BRE.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevený nábytok
Hmotnosť: 16 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

header-logo

Stratégia spoločnosti PROWOOD je založená na predaji kvalitných produktov za veľmi priaznivé ceny, ku ktorým ponúkajú kompletný a bezplatný servis. Počas dlhých rokov svojej pôsobnosti na slovenskom trhu si spoločnosť vydobyla pevné a stabilné miesto.