KETTLE JOE kotlový gril na drevené uhlie Kamado Joe

Kód: KJ15040320
Akcia
Značka: Kamado Joe
699 € –14 % 599 € / ks 499,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

Kotlový gril s vlastnosťami keramického? To je Kettle Joe! 57 cm rošt, keramické ohnisko a patentovaná hyperbolická vložka SlōRoller je zárukou pre tie najlepšie grilovačky. Kettle Joe si však poradí nielen s grilovaním, ale bez problémov zaskočí za udiareň alebo prenosnú vonkajšiu kuchyňu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamado Joe Kettle je kotlový gril s veľkým rozdeliteľným roštom Divide & Conquer® s keramikou obloženým ohniskom. Je to ideálny kotlový gril na pomalé pečenie a údenie (vďaka hyperbolickej vložke SlōRoller), ale zároveň si na ňom pripravíte aj výborné stejky pri vysokej teplote (až 375 ℃). Gril určený pre každého, kto potrebuje ľahký prenosný gril s veľkou plochou na grilovanie s výhodami keramického grilu, akými sú nesporne nízka spotreba uhlia, výborný teplotný manažment a dlhá doba grilovania na jedno naloženie uhlia.


Výhody kotlového grilu na drevené uhlie Kamado Kettle Joe:

 1. Grilovací rošt s priemerom 57 cm poskytuje naozaj veľkorysú grilovaciu plochu aj na väčšie kusy mäsa.
 2. Flexibilný systém Divide & Conquer umožňuje prípravu jedla pri rôzných teplotách.
 3. Revolučná hyperbolická vložka SlōRoller využíva silu cyklónového prúdenia vzduchu na reguláciu tepla a dymu pri nízkych teplotách a pomalom pečení.
 4. Keramické ohnisko zložené zo 6tich častí je odolné voči poškodeniu a perfektne kumuluje teplo v grile aj pri nižších vonkajších teplotách.
 5. Stabilný mobilný podvozok s odkladacou poličkou a blokovateľnými koliečkami zaručuje dokonalú flexibilitu, vďaka čomu sa dá gril jednoducho presúvať.
 6. Zložitelné kovové poličky odolné voči hrdzaveniu a aj vysokým teplotám.
 7. Popol z dreveného uhlia jednoducho vyčistíte vďaka patentovanému vysúvateľnému popolníku.
 8. Inovatívny komín odolný voči hrdzaveniu pre presné riadenie prietoku vzduchu a tým aj nastavovanie teploty, odolný proti dažďu. 

Exkluzívny výškovo nastaviteľný rozdeliteľný rošt DIVIDE & CONQUER

Patentovaný systém Divide & Conquer transformuje skromný grilovací rošť na najsilnejší nástroj varenia a umožňuje mnohé kombinácie pri grilovaní. Zdvojnásobuje varnú plochu a umožní vám pripraviť rôzne potraviny naraz a na rôznych povrchoch.

kamado joe-teplotne zony

Hyperbolická technológia SlōRoller

Zásadne mení vzor prúdenia vzduchu vo vnútri grilu, čo spôsobuje, že sa dym otáča okolo jedla až päťkrát viac. Rozdeľovaním dymu a tepla pri zvlnených, recirkulačných vlnách, SlōRoller obklopuje jedlo dymom a zároveň rovnomerne rozdeľuje teplo, čo vedie k zvýšenej chuti a až o 80% redukcii horúcich miest.

kamado_joe_kettle_joe-slo_roller

 1. Viac chuti a vône na jedno naloženie uhlia
 2. Lepšie rozloženie tepla pre nepriame a pomalé pečenie do 260°C
 3. Až 20 krát viac dymu
 4. Redukuje horúce miesta v grile pre dosiahnutie lepších výsledkov
 5. Maximalizuje viac vône po dyme
 6. Zvyšuje celkovú presnosť teploty v grile
 7. Zlepšuje prúdenie vzduchu pre presnejšie a čistejšie horenie

Nové AMP keramické ohnisko

Unikátne ohnisko z 5 kusov udržuje teplotu, vzdoruje tlakom a predchádza poškodeniam.

kamado_joe_kettle_joe_ohnisko 

Teplomer

Zabudovaný teplomer pre presné meranie teploty.

kamado_joe_kettle_joe_teplomer

Vysúvateľný popolník

Zatiaľ čo ostatné keramické grily používajú zložité vymetanie popola, ktorý sa zhromažďuje pod ohniskom, naše grily používajú patentovaný vysúvateľný popolník. Jednoduchým vytiahnutím tak bez ťažkostí odstránite popol zpod ohniska. To vám výrazne uľahčí a zrýchli čistenie.

kamado_joe_kettle_joe_popolnik

Komín s klapkou

Patentovaný celo hliníkový komín s klapkou pre presné riadenie prietoku vzduchu. Odolný proti dažďu, nikdy neskoroduje. Umožňuje vám nielen udržanie teploty, ale aj jej precíznu kontrolu.

kamado_joe_kettle_joe_komin

Prémiový vozík

Vozík je vyrobený z ťažkej práškovanej ocele a poskytuje tak najvyššiu možnú stabilitu a luxus. Tak isto obsahuje odkladaciu policu pre príslušenstvo a kolieska pre lepšie presúvanie grilu.

kettle_joe_podvozok

Bočné poličky

Praktické bočné poličky, ktoré vám uľahčia proces prípravy jedla a rozširujú odkladací priestor. Sú sklápateľné a výrazne tak šetria miesto.

kettle_joe-2 


kamado-joe-banner-2-02

Čo všetko vám umožní váš gril KAMADO JOE?

Gril Kamado Joe dokáže viac, než ste si kedy mysleli. Široké možnosti prípravy rôznych jedál vás presvedčia o tom, že už to dávno nie je len o grilovaní. Skúšajte, hľadajte a využite všetky možnosti, ktoré vám váš gril a jeho príslušenstvo ponúka.

GRILOVANIE

Keramická konštrukcia a jedinečný tvar spolu s využitím dreveného uhlia zabezpečia, že mäso pripravené v ňom si uchová šťavnatosť a jemnosť a navyše získa jemnú chuť po grilovaní ako na pravom dreve.

ÚDENIE

Tým, že sú dobre utesnené a vedia obmedziť prívod vzduchu z vonku, sú keramické grily ideálne na údenie. Môžete použiť rôzne druhy štiepky a doladiť tak chuť vášho mäska.
Podrobné informácie o tom, čo všetko potrebujete a ako začať nájdete u nás v článku Ako údiť v grile.

DOKONALÉ OPEČENIE

Vďaka izolačným vlastnostiam a schopnosti dreveného uhlia vytvoriť vysoké teploty, váš gril Kamado Joe môže dosiahnuť teplotu až 400°C. To znamená, že na ňom pripravíte dokonalo prepečený steak tak, ako v najvychytenejších steakhousoch.

PIZZA, CHLIEB či KOLÁČ

Prakticky všetko, čo môžete upiecť v klasickej rúre, upečiete aj s pomocou vášho grilu. Mnoho ľudí verí, že pizza pripravená v grile Kamado Joe je najlepšia, akú kedy jedli. Vyskúšajte a presvedčte sa aj vy.

POMALÉ VARENIE A PEČENIE PRI NÍZKYCH TEPLOTÁCH

So svojou schopnosťou kontroly teploty a vďaka efektu dlhého postupného horenia dreveného uhlia je možné používať váš gril aj na prípravu pokrmov, ktoré si vyžadujú pomalé varenie či pečenie pri nízkych teplotách.

kamado-joe

 

Základné vybavenie kotlového grilu Kettle Joe:
 • kotlový gril v červenej farbe
 • mobilný podvozok
 • bočné poličky
 • rozdeliteľný flexibilný rošt Divide & Conquer®
 • hyperbolická vložka SlōRoller™ pre nepriame pečenie
 • keramické ohnisko z viacerých kusov
 • vysúvateľný popolník
 • teplomer

Technické údaje:

 • Hmotnosť: 65 kg
 • Priemer roštu: 52,5 cm
 • Rozmery: 122 (57 cm šírka grilu) x 63 x 115 cm

kettle_joe_b_d1bdbafeadeec973

Kamado Joe Kettle je kompatibilný s nasledovným príslušenstvom Kamado Joe:

- Doska na nepriame pečenie BIG Joe

- Obojstranný liatinový rošt polmesiac CLASSIC Joe

- Stojan na príslušenstvo CLASSIC Joe

- Ako deflektor (podložku) pod riad je možné použiť pizza kameň JUNIOR Joe

Dodatočné parametre

Kategória: Keramické grily
Hmotnosť: 65 kg
Priemer roštu:: 52,5 cm
Rozmer grilu:: 57 x 63 x 115 cm
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 8.5.2022
Gril splnil naše očakávania, sme veľmi spokojní. Ešte dodám, že takú úžasnú energiu pri predvedení tohto výrobku v predajni som dávno nezažila. Všetko vysvetlené, ukázané, podporené vlastnými skúsenosťami ????????????
5
A Avatar autora | 12.4.2022
Tento gril som dostal na Vianoce a musím povedať, že je to naozaj super gril. Samozrejme, že som ho chcel hneď vyskúšať, aj keď vonku bolo pod nulou. Prvotné obavy boli, že v tejto zime a vlhku ho ani nerozpálim ale pomocou toho elektrického rozpalovača to išlo veľmi rýchlo. Teplota išla hore pomalšie, keďže vonku bolo mínus šesť stupňov ale za chvíľu dosiahla 180 a upiekli sme si super kura (škoda, že nejde pridať fotka :) ). Teraz na jar to ide jedna radosť, keď už je teplejšie. Čo sa mi páči, s grilom sa výborne manipuluje ale zároveň je robustný a keramické ohnisko tam má význam - čo som pocítil hlavne pri grilovani v nižších teplotách a pekne držal teplotu aj pri pomalom pečení krkovice - na to som nebol zvyknutý pri starom kotlovom grile. Kettle Joe odporúčam, je to od vianoc môj najoblúbenejší parťák a manželka je rada, že nemusí tak často stáť pri šporáku :D Ešte si u Vás objednám nejaké vecičky na grilovanie, začalo ma to naozaj baviť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

kamado_joe_a4b02515c0221759

Inovatívne a dokonalé keramické grily na drevené uhlie pre gurmánov ale aj profesionálov

Príbeh americkej spoločnosti Kamado Joe začal ako víkendové hobby dvoch priateľov, ktorí túžili vytvoriť jedinečný produkt a zdielať tak vášeň z grilovania. Keramický gril Kamado Joe nie je len obyčajný gril, je to gril, pec aj udiareň v jednom.

Kamado Joe nie je iba rad výrobkov ale výsledok toho keď dvaja chlapci, ktorí radi grilujú, vážne uvažujú o vytvorení najlepšieho keramického grilu na svete. 
Kvalita. Inteligentnejšie funkcie. Inovatívnejšie príslušenstvo a dlhoročné priateľstvo. 

Najväčšou výhodou keramického grilu je schopnosť izolácie tepla a tepelného obehu kvôli tvaru vyžaduje oveľa menej celkového tepla.
Nahriaty a pripravený za 15 minút až na 400°C - čo nie je možné pri žiadnom inom grile.
Kamado Joe je dokonalý gril. Jeho keramická konštrukcia a jedinečný okrúhly tvar, spolu s využívaním drevného uhlia znamená, že mäso pripravované v ňom si ponechá šťavnatosť a jemnosť a pochytí pri tom jemnú chuť po grilovaní ako na pravom dreve.