Škola grilovania s Kamado Joe

Kód: 48507
TIP na darček
Značka: HouseGarden
119 € –16 %
SKOLA GRILOVANIA
119 € –16 % 99 € / ks 82,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Potrpíte si na kvalitné jedlo a milujete grilovanie? Ak áno, čítajte ďalej. Oblečieme si zástery, rozpálime keramické grily Kamado Joe a ponoríme sa do klasických aj nevšedných chutí. Naučíme sa, ako pripraviť na grile dokonalé mäso, kompletný obed aj s dezertom a nazrieme aj do svetových kuchýň. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Potrpíte si na kvalitné jedlo a milujete grilovanie? Ak áno, čítajte ďalej. Oblečieme si zástery, rozpálime keramické grily Kamado Joe a ponoríme sa do klasických aj nevšedných chutí. Naučíme sa, ako pripraviť na grile dokonalé mäso ale aj kompletný obed aj s dezertom. Kurzy sa budú niesť v príjemnej atmosfére plnej chutného jedla a vína.

Naša škola grilovania je určená pre každého, kto rád skúša a spoznáva nové veci a korenia, alebo nezvyčajné kombinácie chutí. Začiatočníci sú vítaní rovnako ako experti, ktorí chcú skúsiť niečo nové a zažiť pritom kopec zábavy. 

Termíny kurzov*:

3.5.2024 (piatok) - VYPREDANÉ

10.5.2024 (piatok) - VYPREDANÉ

14.6.2024 (piatok) - VYPREDANÉ

*Pri objednávke kurzu zadajte termín do poznámky v objednávke. Zvýhodnená cena 99 eur platí pri úhrade prevodom alebo online. 

Cena v hotovosti na mieste bude 129,- eur s DPH. 


Vitajte v škole grilovania s keramickým grilom Kamado Joe !

 

grillin


Pripravujeme kurzy:

- Kompletný obed na grile aj s dezertom  - Vymeňte kuchyňu za čerstvý vzduch na terase a pripravte si s nami tri kompletné obedy aj s dezertom. Naučíme sa, ako efektívne využívať keramický gril, pracovať s teplotami a zároveň ako vyťažiť z grilu Kamado Joe maximum.

 

grillin2


Trvanie kurzu:

4 - 6 hodín (v závislosti od kurzu) - začiatok kurzu je o 10:00 hod


Miesto konania:

Odbojárov 678, 955 01 Topoľčany - nový showroom HouseGarden

Snímka obrazovky 2024-01-09 o 16.38.27

Nový showroom_1


Čo obsahuje balík Škola Grilovania na keramickom grile Kamado Joe?

  • konzumácia nealko nápojov, limonády, čaju a kávy počas kurzu
  • všetky suroviny na prípravu jedál napr. exkluzívne mäso z vybraného chovu
  • mentoring od profesionálneho šefkuchára
  • degustácia vín k vybraným jedlám
  • naučíte sa dokonale ovládať keramický gril Kamado Joe a pripravovať chutné recepty


V prípade záujmu o individuálny kurz pre Vás a Vašu rodinu a známych u Vás doma na keramickom grile Kamado Joe nás smelo kontaktujte na

obchod.ba@housegarden.sk . 

* Organizátor môže kurz presunúť na iný termín z objektívnych dôvodov. Zaregistrovaní účastníci budú včas informovaní a bude im ponúknutý náhradný termín. 

Fotky z minulých ročníkov:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
ZK Avatar autora škola grilovania 28.11.2023 21:58
Dobrý deň želám, bolo by možné zakúpiť aj darčekovú poukážku na Vašu školu grilovania s termínom uplatnenia budúci rok? Ďakujem Zuzana Kapitáňová
Odpovedať
HB Avatar autora škola grilovania 29.11.2023 09:14
Dobrý deň prajem, samozrejme, že viete zakúpiť školu grilovania pre blízkych kedykoľvek, aj dnes na stránke https://www.housegarden.sk/skola-grilovania/ . Pošleme Vám darčekový poukaz, ktorým viete napríklad manžela obdarovať na Vianoce. Kurzy sa budú konať budúci rok na jar a každý účastník s darčekovým poukazom bude vopred informovaný o podrobnostiach :) Budúcoročné kurzy budú zas špeciálnejšie a bohatšie na program, okrem školenia na grilovanie na keramických griloch si budú môcť účastníci vyskúšať aj ďalšie grily, čo máme v ponuke. Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0948 494 222 :)