CHICKEN BBQ korenie 164 g Bone Suckin'

Kód: 147507
11,90 € –16 %
CHICKEN BBQ korenie 164 g Bone Suckin' grilovacie korenie
11,90 € –16 % 9,90 € / ks 8,25 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia

Chuťovo veľmi príjemné korenie, ktorému dominuje cesnak a šalvia a v pozadí celkovú chuť dotvára hnedý cukor, paprika a zmes korení. Dodá kuraciemu mäsu, predovšetkým kuracím krídlam alebo celému pečenému kuraťu, krásnu farbu a bohatú chuť. Jeho využitie však týmto nekončí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chuťovo veľmi príjemné korenie, ktorému dominuje cesnak a šalvia a v pozadí celkovú chuť dotvára hnedý cukor, paprika a zmes korení. Dodá kuraciemu mäsu, predovšetkým kuracím krídlam alebo celému pečenému kuraťu, krásnu farbu a bohatú chuť. Jeho využitie však týmto nekončí. Fantasticky sa hodí na hydinu aj pri príprave jedla z jedného hrnca na zelenie a zemiakoch, kde kombinácia korenín zvýrazňuje celkový ráz jedla. Jednoducho ideálne, ak chcete spraviť dojem niečím neprvoplánovým. 

Ako omáčka sa hodí klasická BBQ chuť napríklad od Suckle Busters Original BBQ Sauce alebo pikantná California Style Hot Sauce.

Snímka obrazovky 2022-10-28 o 17.08.30


Zloženie: Hnedý cukor, dehydrovaný cesnak, cibuľa a paprika, korenie (vrátane čili papričky), soľ, cukor, paprika, horčičné semienko*, zeler*, kyselina citrónová a prírodná aróma.

Alergény sú vyznačené hviezdičkou*.

Dodatočné parametre

Kategória: BBQ korenie
Hmotnosť: 0.2 kg
Zloženie: Hnedý cukor, dehydrovaný cesnak, cibuľa a paprika, korenie (vrátane čili papričky), soľ, cukor, paprika, horčičné semienko*, zeler*, kyselina citrónová a prírodná aróma. Alergény sú vyznačené hviezdičkou*.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

bone-suckin-logo

Phil Ford vytvoril svoju omáčku okolo roku 1987, keď sa snažil skopírovať recept svojej matky pre barbecue omáčku v štýle Severnej Karolíny. Ľudia ho následne začali presviedčať, aby niečo s touto omáčkou urobil – napríklad začal ju baliť a predávať. Výsledkom je, že dnes spoločnosť exportuje svoje grilovacie omáčky a korenia do 80 krajín a ich výrobky si môžete teraz kúpiť u nás aj vy.